NVO tīklo Liepājā

Biedrības “Kurzemes NVO centrs” rīkotā nodarbību cikla “Līderu akadēmija” ietvaros Liepājas aktīvie iedzīvotāji ir radījuši iniciatīvu “NVO tīklo Liepājā”.NVO tīklo Liepaja
Līderu akadēmijā Liepājā satikās vairāk kā 20 organizāciju pārstāvji un aktīvie iedzīvotāji. Apmācību ietvaros dalībnieki guva jaunas zināšanas, lai stiprinātu gūtās mācības praksē, tika dots uzdevums realizēt kādu kopīgu pilsonisku iniciatīvu. Dalībnieki lēma, ka jāstiprina jauniegūtie kontakti, lai sadarbojoties sasniegtu lielākus mērķus, un tika nolemts organizēt tīklošanās pasākumu “NVO tīklo Liepājā” 29.oktobrī plkst.16:00 Amrita Hotel, Rīgas ielā 7/9, Liepājā.

 

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīt aktīvās, sadarboties gatavās Liepājas un apkaimes organizācijas, kā arī ieskicēt jau konkrētas idejas nākotnes sadarbībai. Pasākumu vadīs Staņislavs Babins.
Dalībnieku skaits ir ierobežots, pasākumā var piedalīties viens pārstāvis no organizācijas.

Pieteikšanās ŠEIT

 

Lai dalībnieki varētu laicīgi sagatavoties un iepazīties ar pārējo organizāciju mērķiem, būtību un nākotnes plāniem, un tīklošanās laikā varētu vairāk uzmanības veltīt kopīgu mērķu pārrunāšanai, katram pārstāvim par savu organizāciju jāizveido vizītkarte, kurā jāiekļauj:

  • organizācijas nosaukums;
  • organizācijas mērķis un darbība;
  • tuvākie plānotie pasākumi, idejas;
  • ko sagaida no pasākuma?

Vizītkarti veido kā aprakstu brīvā formā līdz 1000 zīmēm, var pievienot līdz trim fotoattēliem. Informācija līdz 27.oktobrim jānosūta uz aija.burkevica@gmail.com.

 

Sekojot valstī noteiktajiem drošības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai, pasākuma laikā tiks lūgts lietot sejas maskas! Būs pieejami dezinfekcijas līdzekļi un, protams, neaizmirsīsim par distances ievērošanu.

 

Lai realizētu šo iniciatīvu – apmaksātu telpu nomu un uzkodas – nepieciešams savākt 40 EUR, tāpēc aicinām jūs ziedot pasākumam “NVO tīklo Liepajā” – pārskaitot sev ērtu summu uz biedrības “Kurzemes NVO centrs” kontu nr. LV57HABA0551000326851, norādot: Ziedojums NVO tīklošanās Liepājā; vai veicot ziedojumu skaidrā naudā pasākuma laikā.

 

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts, iegūtie materiāli tiks izmantoti, lai popularizētu pasākuma norisi un sasniegtos rezultātus.

Pasākumu un nodarbību ciklu “Līderu akadēmija” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.