Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas ”Nāc un dari! Tu vari!” noslēguma gads!

logo tetereviKurzemes NVO atbalsta centrs informē, ka Borisa un Ināras Teterevu fonda projektu konkurss kopienām programma ”Nāc un dari! Tu vari!”’, kas šogad atvērta ar 2015. gada 2. janvāri un noslēdzas 2015. gada 30. oktobrī ir pasludinājusi, ka 2015. gads ir programmas noslēguma gads. Kas nozīmē, ka visiem tiem, kuri ģenerējuši idejas šim projektu konkursam ir pēdējā iespēja un pēdējais gads, lai tās īstenotu!

Svarīga informācija, sakarā ar to, ka šis ir programmas noslēguma gads fonds pieņem pieteikumus ne vēlāk, kā līdz 2015. gada 30.oktobrim un  šogad iesniegto projektu aktivitātes var sākt ne agrāk, kā ar 2015. gada 1. aprīli un aktivitātēm jānoslēdzas, vēlākais, līdz 2016. gada 30. septembrim.  Šajā programmā fonda atbalstu var gūt organizācijas, kuru pārstāvji (vadītājs, projekta vadītājs un/vai grāmatvedis) iepriekš būs apmeklējuši fonda rīkotu apmācību nodarbību”Nāc un dari! ABC”. Nodarbības notiek vienu vai divas reizes mēnesī. Fonda mājas lapa pieejama ŠEIT

Programmā „Nāc un dari! Tu vari!” Borisa un Ināras Teterevu fonds piešķir finansējumu Latvijā reģistrētām organizācijām, kurām ir stabila un ilglaicīga sadarbība ar vietējo pašvaldību un/vai valsts institūciju un/vai vietējiem uzņēmējiem, un, kuru darbības mērķis ir attīstīt daudzveidīgas iniciatīvas aktīvākai un veselīgākai dzīvei vietējā sabiedrībā. Minimālā fonda piešķīruma (granta) summa – EUR 700; maksimālā summa – EUR 7`000. Vismaz 10% no kopējā projekta finansējuma veido vietējās pašvaldības vai citu organizācijas sadarbības partneru līdzfinansējums.

Finansiālu atbalstu var saņemt Latvijas biedrības, nodibinājumi un reliģiskas organizācijas, kuras:

-sniedz atbalstu topošajām māmiņām un jaunajām ģimenēm;
-savā darbā īsteno iniciatīvas sociālajā, veselības, mūžizglītības, kultūras un apkārtējās vides pilnveidošanas jomā;
-popularizē aktīvu dzīvesveidu un saturīgu brīvā laika pavadīšanu dažādām iedzīvotāju grupām;
-īsteno dzīvnieku aizsardzības pasākumus;
-radoši īsteno iniciatīvas dažādās kultūras jomās;
-sniedz nepieciešamos sociālos pakalpojumus vietējās kopienas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanai.