Aktīvo iedzīvotāju fonds pieņem organizāciju pieteikumus KAPACITĀTES projektiem

Līdz 2021. gada 15. februāra plkst. 14.00 Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu tiešsaistes sistēmā Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijas aicinātas sagatavot un iesniegt projektu pieteikumus organizācijas kapacitātes stiprināšanai.

Biedrības “Kurzemes NVO centrs” priekšsēdētāja un AIF reģionālā koordinatore–konsultante Elīna Futraka aicina:

“Zinu, ka Kurzemes reģionā ir daudz lieliskas biedrības un nodibinājumi, kuri nenogurstoši darbojas, lai celtu sabiedrības labklājību ciema, pagasta, novada, valsts vai pat starptautiskā līmenī, tāpēc, lai vai kāda ir jūsu šī brīža kapacitāte darīt lietas, izmantojiet šo iespēju, uzrakstiet projektu savas organizācijas spēju palielināšanai, lai dotos sava mērķa virzienā vēl jaudīgāk kā līdz šim! Nebaidieties! Ja lasot konkursa prasības kaut kas šķiet nesaprotams vai jums neatbilstošs, vai ir aizķeršanās, gatavojot projekta pieteikumu sistēmā, tāpēc jums pieejami esam mēs – reģionālie konsultanti. Mēs esam gatavi jums palīdzēt izprast konkursa noteikumus, rast atbildes uz jautājumiem, kā arī tikt galā ar tehniskiem izaicinājumiem.”

Organizācijām ir un būs pieejams atbalsts projektu sagatavošanai:

  • 2020. gada 21. decembrī pl. 14.00 ZOOM platformā notiks informatīvais seminārs par KAPACITĀTES projektu konkursu, kuru vadīs AIF vadītāja Inese Siliņa un finanšu vadītājs Ansis Bērziņš. Semināra ieraksts būs pieejams www.activecitizensfund.lv sadaļā “Resursu krātuve”.
    Pieteikšanās semināram līdz 21. decembra plkst. 13.30 https://ej.uz/AIF_kapacitate.
  • Individuālas konsultācijas par konkursu un projektu sagatavošanu visā Latvijā pie AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem.
  • Janvārī visā Latvijā ZOOM platformā notiks 15 projektu dienas katra Latvijas reģiona organizācijām, kuru laikā nelielākās grupās un ar individuālāku pieeju būs iespēja pārrunāt Kapacitātes konkursa nosacījumus, pieteikuma aizpildīšanu, kā arī piedalīties AIF projektu domāšanas un rakstīšanas darbnīcās.
    Piesakies projektu dienām jau tagad: https://ej.uz/Kapac_projektu_Dienas. Detalizētāka informācija sekos.
  • 2021. gada janvārī notiks informatīvs seminārs par mērķu izvirzīšanas un to sasniegšanas novērtējuma pieejām (M&E sistēma, u.c.). Detalizētāka informācija sekos.

KONKURSA NOLIKUMS, PIELIKUMI UN NODERĪGI PARAUGI PIEEJAMI ŠEIT