Tukku Magi pagalms saposts jaunajai sezonai

Tukuma Līderu akadēmijas grupa 11.maijā kopā ar aktīvajiem tkumniekiem rosījās Tukku Magi pagalmā, kur notika pagalma sapošanas otrā talka.

“Darba mums bija daudz, bet rokas darba nebijās. Salabojām un nokrāsojām žogu un vārtus, paletes, kur vasaras pasākumu apmeklētājiem piesēst. Pateicoties IKU “Eduards” atbalstam, sašķeldojām iepriekšējā talkā savāktos koku zarus, izrakām mazos latvāņus (lielie vēl biedējoši sēž dienvidu nogāzē!). Skatuve atkal ir ieņēmusi savu vietu pagalmā un gaida “Atvērtās skatuves” dalībniekus- pirmā iespēja jau 10.jūlijā. Sastādījām puķes un nopļāvām zāli un vēl, un paveicām daudzus mazos darbiņus. Kad jau bijām naski strādājuši, Tukku Magi ieradās talkas “rozīnīte” – Jūrmalas mopēdu biedrības pārstāvji, vienos raisot atmiņas un smaidus, bet jaunajā paaudzē ziņkāri. Talkas dalībniekiem bija iespēja arī atpūsties, ieklausoties Ata Ozola muzikālajā izpildījumā. Darbīgo sestdienu noslēdzām tradicionāli- cienājot talkas dalībniekus ar ukrainietes Annas gatavoto boršču un kūku “Kopā radi, vari, dari”,” pastāstīja Tukuma Līderu akadēmijas koordinatore Judīte Dobele.

Pasākums notika ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, Tukuma novada pašvaldības finansiālu atbalstu. Īpaša pateicība IKU “Eduards” un jauniešu klubam “10×10”, kā arī ukraiņu kopienas pārstāvjiem.