Tiekamies ar Latvijas Biznesa inkubatoru vadītājiem

30.oktobrī Kurzemes NVO centra vadītāja tikās ar Latvijas biznesa inkubatoru vadītājiem, lai dalītos mūsu redzējumā par NVO centru un biznesa inkubatoru iespēju sadarboties un palīdzēt aktīvajam cilvēkam atrast savu vietu un realizēt savas idejas! 

inkubatori

Mūsu ieskatā šī informācija un sadarbības attīstība ir ļoti svarīga, jo arī biznesa inkubatoru klienti – tie, kas domā un rīkojas uzņēmējdarbības virzienā, mēz būt biedrību cilvēki jeb NVO centru klienti Dažreiz tieši tās švakākās biznesa idejas ir tās labākās pilsoniskās iniciatīvas! Un, ko darīt, ja aktīvais cilvēks nezin par biedrību iespējām un mēģina savu pilsonisko iniciatīvu realizēt kā uzņēmējs, bet biznesa konsultanti saka – nu, nav te bizness – liecies mierā!? Ko viņam ar savu ideju, redzējumu, pārliecību, galu galā, nereti pat misiju, darīt? Tiešām likties mierā vai atkal un atkal lauzties biznesa sekotrā? Nē tak, viņam jānāk uz NVO centriem konsultēties un darboties kā biedrībai!

Biznesa inkubatoriem ir jāzina un jādraudzējas ar NVO centriem, biedrību konsultantiem, lai savā klientā spētu atpazīt pilsoniskās iniciatīvas un spētu viņu pavirzīt pareizajā virzienā, ne aplauzt vai no pasaules glābēja, vides aktīvista un zaļā dzīvesveida piekritēja par katru cenu radīt uzņēmēju. Arī biedrības var nodarboties ar saimniecisko darbību, arī biedrībās var saņemt algu un realizēt idejas!

Paldies LIAA Talsu biznesa inkubators par aicinājumu piedalīties!

SIF vnkPaldies Latvijas valsts budžetam un Sabiedrības integrācijas fonds par iespēju apmaksāt mūsu laiku un ceļa izdevumus, lai strādātu NVO sektora attīstības labā!