Starts Aktīvo iedzīvotāju fonda darbībai Latvijā

Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) atklāšanas pasākums un pirmā projektu konkursa iepazīstināšanas seminārs notiks Demokrātijas nedēļas ietvaros 8. maijā plkst. 13:00-15:30 tiešsaistē mājas lapā www.activecitizensfund.lv!

Aicinām tajā piedalīties biedrības un nodibinājumus, aktīvos iedzīvotājus un citus interesentus, lai no AIF administrējošās NVO apvienības pārstāvjiem saņemtu visu sev interesējošo informāciju par fonda darbību un atbalsta programmām Latvijā, kā arī pirmajiem projektu konkursiem un to nosacījumiem!

Tiešsaistes seminārs notiks latviešu valodā ZOOM platformā un to būs iespējams vērot mājas lapā www.activecitizensfund.lv. Ja semināra laikā vēlies uzdot jautājumus klātienē ZOOM platformā, reģistrējies dalībai tiešsaistē jau tagad https://ej.uz/Registracija_zoom un saņem savā epastā saiti uz ZOOM tiešsaisti!

Ja izvēlies pasākumu vērot caur mājas lapu, pieslēgšanās ZOOM platformai nav nepieciešama! Šajā gadījumā savus jautājumus vari iesūtīt epastā pasts@activecitizensfund.lv gan pirms pasākuma, gan tā laikā. Ja uz kādu jautājumu pasākuma laikā nepaspēsim sniegt atbildi, tā tiks nosūtīta adresātam uz norādīto e-pastu.

Aicinām jau pirms pasākuma AIF mājaslapā www.activecitizensfund.lv iepazīties ar visu četru AIF programmu – “Demokrātijas kultūra”, “Cilvēktiesības”, “Ilgtspēja un kapacitāte” un “Divpusējā un reģionālā sadarbība” – mērķiem un atbalstāmo aktivitāšu ietvariem.

Papildu informācijai par AIF atklāšanas pasākumu aicinām sazināties ar Dianu Bogdanovu, AIF sabiedrisko attiecību speciālisti, rakstot uz diana.bogdanova@activecitizensfund.lv vai zvanot 26435463.