Seminārs par starptautisko projektu un partneru piesaisti

KNVOAC logo LV mazsKurzemes NVO atbalsta centrs 26.novembrī plkst. 13:00 Kuldīgas Mākslas namā 1905.gada ielā 6 aicina uz ieteikumu, pieredzes un ievirzes semināru “Kā biedrībai sākt darboties starptautiski?”. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 23.novembrim: http://ej.uz/NVOstarptautiski

Seminārs ir bez maksas un to vadīs Uldis Vītoliņš, Baltijas reģionālā fonda valdes loceklis, biznesa konsultāciju un mācību centra “Latconsul” eksperts, stāstot par un ap starptautiskajiem projektiem, partneru piesaisti, atpazīstamību, u.c.

Lai arī semināra galvenā mērķauditorija ir nevalstiskās organizācijas – biedrības un nodibinājumi, noderīga informācija būs arī citām organizācijām, kuras īsteno projektus un var iesaistīties starptautisko projektu īstenošanā, kuros nozīmīga loma ir partneru piesaistei un sabiedrisko mērķu sasniegšanai.

Seminārs notiek projekta “Kurzemes NVO atbalsts 2013-2015” (nr. 2012.EEZ/DAP/MAC/018/1/K/006/2014) ietvaros. Projektu finanisāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu „NVO fonds” finansē EEZ fina nšu instruments un Latvijas valsts.