Seminārs par projekta rezultātu izplatīšanu un redzamību

liep 27. jūnijā Liepājā, E.Veidenbauma ielā 3 (3.stāvā), plkst.14.00 notiks seminārs par  projektu rezultātu izplatīšanu un redzamību (DEOR stratēģija).Seminārā uzzināsiet,kas ir DEOR un kā izstrādāt stratēģijas.Pieteikšanāsligad@inbox.lv vai 28452124.

Prasība par projektu rezultātu izplatīšanu un redzamību arvien biežāk tiek iekļauta projektu vadlīnijās, lai sabiedrība ne tikai uzzina par projekta rezultātu, bet lai ietekme no tiem ir pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai. 

 Bērnu un jauniešu biedrības „Liepājas Jaunie Vanagi” valdes priekšsēdētāja Līga Krēsliņa, ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstu , mēneša sākumā piedalījās seminārā “Extiende la Llama” („Izplati liesmu”), Spānijā, kas bija tieši par DEOR stratēģiju. Vienošanās ar aģentūru bija, ka savas iegūtās zināšanas nodos tālāk citiem interesentiem. 

Seminārā savā labās prakses piemērā dalīsies Nacionālais Integrācijas centrs, prezentējot sava projekta laikā izstrādāto brošūru par latviešiem trešo valstu acīm un trešvalstniekiem latviešu acīm.