Piesakies pārgājienam “Drošība ir mūsu rokās”

Aicinājums pieteikties pārgājienam “Drošība ir mūsu rokās”, kas ir otrais biedrību un pašvaldību tīklošanās pārgājiens, ko organizē Līderu akadēmijas dalībnieki.

Šī gada pārgājiena tēma ir drošība, tāpēc Kurzemes nevalstiskās organizācijas aicina pārgājienā doties ieinteresēto biedrību un  pašvaldību civilās aizsardzības komisiju pārstāvjus.

Pārgājiens notiks Saldus novada Zvārdes pagastā, kur atrodās padomju militārās aviācijas poligons. Pārgājiena laikā paredzēts gides  stāstījums par šo teritoriju, rosinātas diskusijas par drošību mūsdienās, dažādi gājējus iesaistoši uzdevumi.

Pārgājienā par drošību stāstīs biedrības “4D. Darbs. Dienests. Drošība. Demokrātija” eksperti, bet par poligona vēsturi – vides gide Līga Šaule.

Šī būs vēl nebijusi pieredze!

Pārgājiena laiks un vieta: 18. maijs Saldus novada Zvārdes pagasts

Tikšanās vieta: plkst. 11.00 Saldū, Avotu ielā 12

Pieteikšanās līdz 12. maijam: https://ej.uz/drošībairmūsurokās

Dalības maksa 7 eiro, dalībnieku skaits ierobežots.

Dalības maksā iekļauta zupa, par dzērienu un ceļamaizi jāgādā pašiem.
Pasākuma ilgums aptuveni 5 stundas, pārgājiena maršruta garums- 9 km.

Pagājušajā pavasarī Līderu akadēmijas Liepājas grupa pirmo reizi organizēja tīklošanās pārgājienu Kurzemes biedrībām. Šogad stafetes kociņu pārņēmusi biedrība “Miera māja” no Saldus. Pārgājiens ir viena no iniciatīvām, ko realizē Līderu akadēmijas dalībnieki no biedrībām: “4D. Darbs. Dienests. Drošība. Demokrātija”, “Miera māja”, “Ziemupīte”. Pasākuma īstenošanu atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Informāciju sagatavoja un papildus saziņai-  Saldus Līderu akadēmijas koordinatore Līga Šaule: 29443117