Piedalāmies Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku akadēmijā

Lai stiprinātu savas zināšanas par sociālo uzņēmējdarbību, izprastu ar to saistītos biznesa modeļus, dalītos pieredzē un praktizētos gan paši radīt sociālās uzņēmējdarbības idejas, gan konsultēt to autorus, no 3.-5.augustam Kurzemes NVO atbalsta centrs piedalījās Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku akadēmijā Cēsīs, Ruckas muižā.

2018: Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku akadēmija

Klikšķini uz bildes, lai redzētu nākamās!

Akadēmijas laikā ne tikai guvām jaunas zināšanas, bet dalījāmies ar esošajām – mūsu valdes locekle Elīna Immere stāstīja par darbu Labklājības ministrijas Sociālo uzņēmumu komisijā, kurā ir viena no šīs komisijas 10 locekļiem. Komisijas galvenais pienākums ir izvērtēt uzņēmumu pieteikumus sociālā uzņēmuma statusam.

Akadēmijā piedalījās gan esošie, gan topošie sociālās uzņēmējdarbības vēstnieki, kopumā ap 30 personu, un tās laikā tika daudz diskutēts ne tikai par ar sociālo uzņēmējdarbību saistītiem jautājumiem, bet arī par vēstnieku lomu un darbības principiem. Lai paplašinātu vēstnieku redzesloku, pirmajā dienā akadēmijas dalībnieki tika iepazīstināti ar Cēsu radošo industriju kopstrādes ēku un dota iespēja piedalīties vienā no tajā noteikošajām radošajām nodarbībām – glītrakstīšanā ar spalvu!

No Kurzemes NVO atbalsta centra akadēmijā piedalījās Inese Siliņa, Elīna Immere un Maija Jankovska. Akadēmiju organizēja Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija ar Britu Padomes Latvijā atbalstu. Kurzemes NVO atbalsta centra komandas kapacitātes un līdzdarbības aktivitāšu stiprināšana notiek ar valsts budžeta atbalstu projekta “Atbalsts Kurzemes NVO 2018” ietvaros, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.