“Pats savam saimes galdam” iesaistījušās 4 organizācijas no Kuldīgas

Šogad Borisa un Ināras Teterevu fonds atbalstītajā programmā “Pats savam saimes galdam” iesaistītās nevalstiskās organizācijas sākušas izdalīt visu dārza darbiem nepieciešamo – sēklas, stādus, darbarīkus.

Kuldīgas Sporta skolas pagalms kļuvis gluži vai par pavasara stādu un sēklu tirdziņu, tikai nauda šai reizē var palikt maciņā. Kuldīgas senioru skola jau ceturto gadu piedalās Borisa un Ināras Teterevu fonda programmā “Pats savam saimes galdam” un šo vietu izvēlējušies, kur sagādāto atdot projekta dalībniekiem.

Pirms tam ir bijis skrupulozs darbs – meklēti seniori, kuriem šis atbalsts visnepieciešamākais, apzinātas vēlmes un vajadzības, tas viss salikts maisiņos.

No Kuldīgas novada šai programmā šogad piedalās četras biedrības: Kuldīgas senioru skola, Kuldīgas pensionāru apvienība “Rumbiņa”, Kuldīgas invalīdu biedrība un biedrība “Ventas krasti”.

Viss raksts: TE un video TE.

Borisa un Ināras Teterevu fonds labdarības programmu “Pats savam saimes galdam” īsteno kopš 2017. gada.  Pērn tajā iesaistījās 23 nevalstiskās organizācijas no visas Latvijas.

Avots: Latvijas Sabiedriskie Mediji, Skrundas televīzija