Pasākums ar Islandes, Norvēģijas un Lihtenšteinas organizācijām sadarbības veidošanai stratēģisko projektu konkursā

Maija beigās Aktīvo iedzīvotāju fonds izsludinās otro Stratēģisko projektu konkursu demokrātijas kultūras un cilvēktiesību jomā, un tā ietvaros īpašs akcents tiks likts uz Islandes, Norvēģijas vai Lihtenšteinas (donorvalstis) organizāciju sadarbību un pieredzes apmaiņas elementu iekļaušanu projektos.

Lai palīdzētu Latvijas organizācijām iepazīt donorvalstu pieredzi demokrātijas kultūras un cilvēktiesību jomā, tādējādi iedvesmojot arī idejām Stratēģiskajos projektos, aicinām piedalīties divos izziņas pasākumos, kas notiks 20. un 27. maijā!

20. maijā plkst. 12.00 līdz 13.45 tiešsaistē platformā Zoom būs iespēja izzināt Norvēģijas pieredzi demokrātijas un līdzdalības jautājumu attīstībā. Meklēsim kopīgi atbildes, kāpēc Norvēģijā ir tik augsts sabiedrības līdzdalības un uzticēšanās līmenis. Tikšanās laikā īpašu uzmanību pievērsīsim Norvēģijas metožu un rīku izmantošanai demokrātijas kultūras veidošanā, kurai sekos kopīga donorvalstu un Latvijas organizāciju diskusija grupās, kuru laikā aicinām neformāli iepazīt iespējamos projektu sadarbības partnerus donorvalstīs. Ar Norvēģijas pieredzi dalīsies Norvēģijas Helsinku pārstāvji Bjørn Engesland un Marion Godager Tveter, bet Latvijas pieredzē dalīsies Providus domnīcas direktore un vadošā pētniece Iveta Kažoka.

Sekmīgai partnerību attīstībai aicinām rezervēt arī 27. maiju, lai ar iespējamajiem partneriem tikos jau uz tematisku sarunu ar padziļinātu fokusu tieši par Stratēģiskā projektu konkursa nosacījumiem un kopīgu interešu un sadarbības elementu atrašanu.

Piesakies pasākumiem līdz 18. maijam, aizpildot šo tiešsaistes pieteikuma formu: https://forms.gle/8Fq7KiKEys4hhKKU9

Pērn AIF projektos izveidojušās partnerības ar 10 donorvalstu organizācijām. Vairāk par šiem projektiem lasi te: https://ieej.lv/EgwSA

Ņem vērā:

  • Dalībniekiem jāspēj komunicēt angļu valodā.
  • Detalizēta darba kārtība un tiešsaistes pasākuma saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem.

Vai tev ir bijusi veiksmīga sadarbība ar kādu organizāciju Islandē, Lihtenšteinā vai Norvēģijā? Tad aicini šo organizāciju pieteikties dalībai divpusējās sadarbības veidošanas pasākumā, lai iepazītu Latvijas potenciālos sadarbības partnerus kopīgu projektu izstrādei ar mērķi veicināt pilsonisko līdzdalību, demokrātijas un cilvēktiesību jomas attīstību. Organizācijas no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas dalību var pieteikt šeit: https://ieej.lv/0SUTM

 

Kontaktinformācija:
Lauma Kalēja
Divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatore
lauma.kaleja@activecitizensfund.lv