Noticis Liepājas NVO godināšanas pasākums

Šī gada 27. februārī Liepājas pašvaldība godināja tās biedrības un liepājniekus, kuri aizvadītajā gadā bijuši sabiedriski aktīvi un ar savu darbu atbalstījuši līdzcilvēkus.

Goda rakstus saņēma arī mūsu biedru organizācijas: “Radi Vidi Pats”, “Attīstības platforma You+”, “Liepājas Poļu biedrība Vanda”.    

Nominācijā “Gada brīvprātīgais 2023” goda rakstus saņēma “Radi Vidi Pats” aktīviste Linda Ulāne. Un 18. martā Linda saņēma pateicības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības līdzdalības veicināšanā un brīvprātīgā darba popularizēšanā (Linda tika nominēta titulam “Gada liepājnieks 2023”).

Godināšanas pasākuma ietvaros simpātijas balvas par veiksmīgu sadarbību ar NVO sektoru 2023. gadā. Laikraksta “Kurzemes Vārds” redakcija atzinību pasniedza biedrībai “Attīstības platforma You+”, bet Kurzemes NVO centrs savu simpātijas balvu pasniedza “Liepājas Poļu biedrībai Vanda”.

Pilna informācija par pasākumu TE.

Informācija sagatavota izmantojot https://www.liepaja2027.lv/ un https://www.facebook.com/liepajalv, Liepājas pašvaldības publicitātes foto