Nodarbību cikls “Iepazīsti sevi un cilvēkus sev apkārt”

Kurzemes NVO centrs aicina piedalīties Nodarbību ciklā “Iepazīsti sevi un cilvēkus sev apkārt”. Šis nodarbību cikls tiek veidots projekta “Through the looking glass” ietvaros, ko Kurzemes NVO centrs realizē sadarbībā ar Bridge 47 tīklu.

Šī projekta ietvaros līdz šim esam safilmējuši 10 Latvijā dzīvojošu ārvalstnieku stāstus, kuri mums ir pastāstījuši par saviem izaicinājumiem dzīvojot šeit. Nu ir pienācis laiks visu to nodot Jūsu rokās, lai kopīgi varam rast risinājumu sasāpējušai lietai. Trīs nodarbību ciklā mēs analizēsim viņu stāstus, uzklausīsim pieredzes stāstu, par to, kā ārvalstniekam ir iedzīvoties svešā valstī, ieskatīsimies savās saknēs, kā arī izaicināsim Jūs izspēlēt simulācijas spēli “Apmeklētājs ārzemēs”.

Reģistrējies: tiešsaistē https://saite.lv/nodarbibucikls , rakstot uz birojs@kurzemesnvo.lv vai zvanot 20336896 (Līga).

Visi nodarbību dalībnieki būs arī mīļi gaidīti projekta noslēguma pasākumā, kurš norisināsies 20. Augustā, kur būs gan dzīvā mūzika, gan moldāvu ēdiens, gan citi pārsteigumi.

Šis nodarbību cikls ir lieliska iespēja iepazīt dažādus cilvēkus, kas dzīvo starp mums, kā arī izaicināt un izzināt sevi. Aicinām piedalīties jebkuru, kuram patīk izaicinājumi vai vienkārši vēlas vairāk iepazīt sevi un izzināt aktuālo situāciju ap sevi.

Kopumā notiks trīs nodarbību cikls, bet dalībnieki ir aicināti pieteikties tikai sev interesējošās nodarbībās. Visi nodarbībās nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti, tajā skaitā datori.

Nodarbības norisināsies 17., 18., un 19. augustā, plkst. 18.00-20.00, CoWorkingKuldiga METRO, Liepājas ielā 8.

Nodarbību cikls:

  • 17. Augusts, plkst 18.00-20.00

Strādājot grupās iepazīsim dažādus Latvijā dzīvojošu ārzemnieku pieredzes stāstus, kurus esam nofilmējuši šo mēnešu laikā. Intervijās viņi stāsta par to ar kādām problēmām viņi saskaras un kā viņiem veicas. Praktiskajā darbā analizēsim šos izaicinājumus un meklēsim tiem risinājumus.

  • 18. Augusts, plkst 18.00-20.00

Uzklausīsim pieredzes stāstu par to kā ārvalstniekam ir iedzīvoties svešā valstī.

Izspēlēsim simulācijas spēli “Apmeklētājs ārzemēs”, kur katram būs sevi jāizaicina un jāizkāpj  no savas komforta zonas, lai pēc iespējas vieglāk iegūtu vēlamo rezultātu.

  • 19. Augusts, plkst 18.00-20.00

Izmantojot savu atmiņu un mūsdienu tehnoloģijas ieskatīsimies savā cilts kokā. Un paskatīsimies paši uz sevi no 3 aspektiem: “Es pagātnē”, “Mani uzskati tagad” un “Kā būtu ja…”.

Dalība nodarbībās ir bez maksas un to norisi finansiāli atbalsta Bridge47 tīkls.

Šis pasākums ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu palīdzību. Par tā saturu ir pilnībā atbildīgs Kurzemes NVO centrs, un tas neatspoguļo Eiropas Savienības uzskatus.