Narvesen, sadarbībā ar Avantis aicina pieteikties projektu konkursam!

DKP 02
Narvesen
kopā ar jauniešu organizāciju Avantis rīko projektu konkursu ”Diena kā piedzīvojums”, kura ietvaros bezpeļņas organizācijas – biedrības, nodibinājumi, kā arī pašvaldības iestādes un aģentūras visā Latvijā aicinātas pieteikt savas idejas līdz 22. aprīlim, 
jauniešu aktīva dzīvesveida veicināšanai savā apkaimē, lai saņemtu līdz 2000 EUR finansējumu to realizācijai.  Papildus tam, banka Citadele piešķirs savu speciālbalvu.

Pieteikumus konkursam jāiesniedz līdz 22. aprīlim, aizpildot pietekuma anketu un pielikumu. Konkursa nolikums pieejams ŠEIT. Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT. Pielikums ŠEIT

Potenciālās projekta idejas: projekti var būt, piemēram, sporta laukumu atjaunošana vai jauna ierīkošana, aktīvās atpūtas vietu iekārtošana, jauniešu centru attīstība, pasākumu rīkošana vai citas vietējā sabiedrībā aktuālas un nepieciešamas iniciatīvas.

Katrā reģionā – Kurzeme, Vidzeme, Latgale, Zemgale, Rīga – tiks realizēts viens aktuāls projekts, ko noteiks žūrijas izvēle un sabiedrības balsojums. Pieteikumus vērtēs jauniešu organizācijas Avantis direktore Ilona Bičevska, konkursa atbalstītājs skeitbordists Madaras Apse, Narvesen valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica un bankas Citadele pārstāvis.