Meklējam citātus galda spēlei!

“Demokrātijas festivāls” ir vieta, kur dažāda vecuma cilvēki pavada laiku ne tikai diskusijās, bet arī sarunu spēlēs. Un tieši šobrīd sākas spēles radīšana, kuras tapšanai MEKLĒJAM CITĀTUS.

Ja Tev ir padomā kāda grāmata (vēlams daiļliteratūra) vai ideālā gadījumā pat konkrēts citāts, kas saistīts ar tādām tēmām kā:

  • vientulība,
  • mācīšanās un izglītība,
  • LGBT+ ,
  • dzimumu līdztiesība,
  • sociālā iekļaušana (visdažādāko sociālo grupu),

tad neturi sveci zem pūra un padalies ar ieteikumiem, aizpildot šo aptauju: https://ej.uz/meklejamcitatus

Februārī tika veikta aptauja, kurā cilvēki nobalsoja par tēmām. Tika organizētas diskusijas un tagad šīs tēmas tiks iekļautas arī spēlē.

Visi grāmatmīļi laipni lūgti iesniegt neierobežotu skaitu citātu vai norādes, kur meklēt citātus. Lai nerastos kļūdas informācijā, katram citātam anketa jāaizpilda atsevišķi.

Spēle top programmā “Eiropas izaicinājums” (The Europe Challenge) projekta “Demokrātija un iekļaušanās bibliotēkā” ietvaros, ko īsteno Kuldīgas Galvenā bibliotēka sadarbībā ar Kurzemes NVO centru.

“Eiropas izaicinājums” (The Europe Challange) ir gadskārtēja programma, kas pulcē kopā bibliotēkas un kopienas visā Eiropā, lai risinātu aktuālas problēmas to vietējos reģionos. Programmu pirmo reizi izveidoja 2020. gadā Eiropas Kultūras Fonds un sadarbības partneri. “Eiropas izaicinājuma” īstenošana tiek atbalstīta ar Fondazione Cariplo, Skotijas bibliotēku un informācijas padomes un publiskiem finanšu līdzekļiem, kas piešķirti caur Anglijas Mākslas padomi.