Liepājas mazākumtautību iedzīvotājus un nepilsoņus aicina uz tematisko pēcpusdienu

4Liepājas mazākumtautību biedrību pārstāvji un iedzīvotāji 26.aprīlī plkst. 17:30 Latviešu biedrības nama kamerzālē tiek aicināti uz neformālu tikšanos – tematisko pēcpusdienu ar Kurzemes NVO atbalsta centra vadītāju Inesi Siliņu.

Tikšanās laikā I.Siliņa iepazīstinās ar šogad plānotajām atbalsta iespējām Kurzemes mazākumtautību biedrībām projektu konkursa “Iesaisties Kurzemē!” ietvaros, kā arī prezentēs līdz šim īstenotos mazākumtautību projektus. I.Siliņa informēs arī par š.g. 1.-2. jūlijā Daugavpilī gaidāmo Latvijas mazākumtautību kultūru festivālu, kuram šobrīd norit pieteikšanās un kura mērķis ir popularizēt, attīstīt un pilnveidot Latvijā dzīvojošo mazākumtautību tradicionālās kultūras mantojumu.

Tikšanās noslēgumā paredzēts kopīgi radīt jaunas, Liepājas mazākumtautību pārstāvjiem noderīgas projektu idejas, izvērtēt to aktualitāti un apsvērt potenciālos projektu ieviesējus, lai startētu mazākumtautību atbalsta projektos konkursā “Iesaisties Kurzemē!”.

Uz tikšanos īpaši gaidīti ir Liepājas aktīvie nepilsoņi, kuri darbojas mazākumtautību biedrībās vai kuri ir patstāvīgi un sabiedriski aktīvi arī ārpus biedrībām, lai neformāli pārrunātu iemeslus, kas traucējuši iegūt Latvijas pilsonību un kā šo informāciju varētu izmantot radot kopīgas un iedzīvotājiem noderīgas aktivitātes.

Tikšanos ar Kurzemes NVO atbalsta centru Liepājā koordinē Liepājas poļu sieviešu kluba “VANDA” vadītāja Rita Rozentāle. Dalībnieki aicināti iepriekš pieteikties pa tālr. 26544088 (Rita) vai elektroniski http://goo.gl/forms/u2dHjBrhTr

Tikšanās notiek Kurzemes NVO atbalsta centra īstenotā projekta “Saproti Valsti” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.www.sif.lv | www.eeagrants.lv | www.eeagrants.org |

sif-kras-eez