Lielā tautu staigāšana festivālā LAMPA

Jau šīs nedēļas beigās Kurzemes NVO centrs kopā ar biedru organizācijām piedalīsies sarunu festivālā LAMPA, kas notiks no 9.-10. jūnijam Cēsīs.

Kopā ar biedrībām: Rucavas tradīciju klubs, Kandavas novada iespēju fondu, Kūravu, Kuldīgas senioru skolu, Piekrastes konventu, Ziemupīti un Radi Vidi Pats, tapušas tēmas, ko apspriest Sarunu spēles laikā LIELĀ TAUTU STAIGĀŠANA.

Mūsu laiks uz Cēsu Pils parka Reģionālās skatuves paredzēts 10. jūnijā no pulksten 19.30 līdz 21.00. 

Sarunu spēle Lielā tautu staigāšana radusies “Demokrātijas festivālā Kuldīgā” un tika veidota ar mērķi nojaukt barjeras starp ierasto dalījumu dažādās sabiedrības grupās un atrast kopīgo ar pilnīgiem svešiniekiem, lai nodotos sarunām par visdažādākajām tēmām – nopietnām un nenopietnām, gluži ikdienišķām un apcerīgi filozofiskām.

Katrs spēles dalībnieks varēs piedalīties piecās sarunās, piecās dažādās kompānijās, pats izvēloties sev saistošāko un noskaņojumam atbilstošāko.

Kāpēc to sauc par Lielo tautu staigāšanu? Jo starp sarunām būs nedaudz jāpastaigā, lai atrastu savu jauno “tautu”, kurā justies iederīgam.

Spēles veidošanā iesaistījušās vairākas Kurzemes reģiona NVO, tāpēc starp diskusiju tēmām noteikti atradīsies tādas, kuras vērš uzmanību uz reģionos aktuālo, taču būs arī vispārcilvēcīgas, kas liksies saistošas cilvēkiem gan laukos, gan pilsētās, gan otrā zemeslodes pusē.