“Kurzemes NVO centrs” meklē komandas biedru

Ja Tev rūp apkārt notiekošais un Tev padodas komunicēt gan sociālajos tīklos, gan e-pastā, gan citos veidos dalīties ar informāciju, tad pievienojies “Kurzemes NVO centra” komandai!

Mūsu biedrība jau vairāk kā 20 gadus darbojas ar mērķi stiprināt pilsonisko sabiedrību Kurzemē. Ar savu darbību vēlamies panākt, lai aiz vien vairāk cilvēku ticētu, ka ar aktīvu līdzdalību iespējams panākt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā, lai viņiem būtu nepieciešamās zināšanas un prasmes, kā to izdarīt, un lai viņi arī aktīvi rīkotos.

Darbu šajā jomā ir daudz, tādēļ meklējam komandas biedru, kurš varētu nākt palīgā ar mūsu sociālo tīklu administrēšanu, sekot līdzi ienākošajai informācijai e-pastā, atlasīt un sagatavot informāciju, ar kuru dalīties tālāk pa mūsu dažādajiem informācijas kanāliem, un veikt citus ar informācijas apriti saistītus darbus.

No Tevis sagaidām:

  • labas datorprasmes,
  • prasmi strādāt ar tekstiem – gan uztvert un analizēt, gan rakstīt un pārformulēt vienkāršā, viegli saprotamā valodā,
  • pamatiemaņas, veidojot vizuālus materiālus (piemēram, noformēt Facebook ierakstus, izveidot pasākuma afišu u.c.),
  • spēju un vēlmi strādāt patstāvīgi un ik dienu apgūt ko jaunu.

Kā īpašu priekšrocību uzskatīsim, ja Tev ir priekšstats un pieredze saistībā ar pilsonisko aktīvismu (esi veicis brīvprātīgo darbu, darbojies kādā biedrībā vai skolēnu līdzpārvaldē, iesaistījies kādās kampaņās, akcijās, publiskās diskusijās u.c.).

Mēs ļoti priecātos iegūt pastāvīgu komandas un domubiedru, kurš pie mums iesakņosies un būs gatavs augt kopā ar mūsu organizāciju, un šeit tiešām ir plašas izaugsmes iespējas – viss atkarīgs no paša iniciatīvas un spējām. Taču sākumā varam piedāvāt pusslodzes darbu, ko pamatā var veikt attālināti un par kuru maksāsim 520 līdz 640 eiro (atkarīgi no pieredzes un izglītības) pirms nodokļu nomaksas.

Mums priekšā lieli notikumi – no 1.maija esam kļuvuši par Europe Direct informācijas punktu Kuldīgā, šovasar organizējam “Demokrātijas Festivālu” , esam uzsākuši darbu pie “Kuldīgas Demokrātijas Kvartāla” izveides un vēl, un vēl, un vēl. Kļūstot par mūsu komandas biedru, Tu varēsi būt daļa no aizraujoša un radoša darba procesa, kā arī izmantot biedrību kā platformu savu ieceru īstenošanai.

Ja Tev ir nepieciešamās prasmes un interese par lietām, ar ko nodarbojamies, ļoti gaidīsim Tavu CV un īsu motivācijas vēstuli uz e-pastu birojs@kurzemesnvo.lv līdz 17.maijam.