Kurzemes NVO atbalsta centrs Eiropas brīvprātīgos iepazīstina ar Talsiem

14.augustā Kurzemes NVO atbalsta centrs sadarbībā ar biedrību “Liepājas jaunie vanagi” 12 jauniešiem no Portugāles, Slovēnijas, Nīderlandes un Spānijas, kas ieradušies Latvijā ERASMUS+ programmas ietvaros veikt brīvprātīgo darbu, iepazīstināja ar Talsu pilsētu. Paldies mūsu jauniešiem Dārtai Pāvuliņai, Uvim Sudakovam un biedrībai “Baložu pastam” par atvērtību un atsaucību viesu pavadīšanā un ekskursijas nodrošināšanā!

Pilsētas viesiem tika izrādītas skaistākās mūsu pilsētas vietas un apskates objekti. Talsu pilskalnā teatralizēti tika attēlota  teika par Nāroni, viesi apmeklēja brīvās mākslas telpu “Baložu pasts” un radošo sētu. Lielu sajūsmu izraisīja Baložu pasta ekspozīcija “Viltots”.

14037795 1083804448367282 1833684876 o

Ikdienā “Liepājas jaunie vanagi” nodarbojas ar dažādu aktivitāšu organizēšanu bērniem un jauniešiem un ir arī akreditēta organizācija, kas ir tiesīga uzņemt, nosūtīt un koordinēt brīvprātīgos uz kādu no Eiropas valstīm. Bez ikdienas darba organizācijā “Liepājas jaunie vanagi” sadarbībā ar partneriem Latvijā piedāvā brīvprātīgajiem iepazīt Latviju.