Sākta pieteikšanās Kuldīgas jauniešu erudītu konkursam!

asie prati 2015

Esam sākuši gatavoties 30.marta Kuldīgas novada jauniešu erudītam ”Aso prātu cīņas 2015”, ko organizē Kuldīgas Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar mums! Erudīts notiks Kuldīgas Bērnu un jauniešu centrā.

Visi Kuldīgas novada jaunieši (15 – 25 gadu vecumā) tiek laipni aicināti izveidot komandu, kas pārstāv (skolu, jauniešu centru, jauniešu biedrību vai neformālu jauniešu grupu) 5 cilvēku sastāvā un pieteikties ”Aso prātu cīņām” līdz 2. martam plkst. 8.00 ŠEIT, lai klātienē ar citiem vienaudžiem noskaidrotu ko Tu zini par savu valsti!? Kad esi pieteicies, nepiemirsti, ka 2. martā plkst. 16:00 jādodas uz Kuldīgas BJC un jāizlozē komandas mājas darbs!

Jautājumi tiks uzdoti par sekojošām jomām: Valsts pārvalde, Ministru kabinets, Saeima, Kuldīgas novads un pašvaldība, pilsoniskā dabiedrība, Prezidents, Latvijas Valsts simboli un Latvija Eiropas savienībā.

Katrai komandai būs jāsagatavo arī mājas darbs – jāiepazīst viena no organizatoru dotajām Kuldīgas nevalstiskajām organizācijām un jāsagatavo vizītkarte par to. Lai izlozētu organizācijas, par kurām jāsagatavo vizītkarte, kā arī lai iegūtu komandas dalības numuru erudītā, 2. martā plkst. 16:00 visi pieteikto komandu pārstāvji aicināti uz izlozi Kuldīgas BJC!

Ar konkursa nolikumu iepazīties iespējams ŠEIT

 

Erudīta satura daļas izstrāde tiek īstenota Kurzemes NVO atbalsta centra projekta „Kurzemes NVO atbalsts 2013-2015” ietvaros. Projektu finanisāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. 
Programmu „NVO fonds” finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts. 
www.sif.lv | www.eeagrants.lv | www.eeagrants.org |

DAP logoTIRS