Izdomā ideju Integro dāmu vīna etiķetei un laimē pašgatavotu vīnu!

vins

Aicinām visus radošos un mākslinieciskos prātus palīdzēt Aizputes sieviešu apvienībai „Integro” tikt pie skaistas vīna etiķetes pašu gatavotajiem vīniem! 

Konkursa uzdevums:
izdomā idejas skici vīna etiķetei. Etiķetē noteikti jābūt redzamam Integro
simbolam – rozei (var lejuplādēt šeit). Tā kā vīni ir divu veidi, arī etiķetes var būt tematiskas – etiķete ābolu-cidoniju vīnam un etiķete upeņu-jāņogu-aveņu vīnam!
Konkursa termiņš, darbu iesūtīšana: idejas var iesniegt līdz 11.jūlijam. Konkursā aicināti piedalītiesvisi, kuriem ir ideja un kuri to var uzzīmēt datorā vai uz lapas un tad to ieskanētā veidā atsūtīt uz konkursi@kurzemesnvo.lv vai nodot personīgi „Integro” vadītājai Mārai Veidemanei (tālr. 26427565).
Konkursa balva: atbilstošākās etiķetes idejas autors balvā saņems ābolu-cidoniju vai upeņu-jāņogu-aveņu vīnu ar skaisto, jauno etiķeti!

 Aizputes sieviešu apvienība „Integro” jau trešo gadu gatavo īpašo vasaras vīnu, šo tradīciju aizsākot Aizputes svētkos 2012.gadā.  Vīna gatavošanas process ir tradicionāls – augustā no upenēm, jāņogām, avenēm un cidonijām tiek iegūta sula – aktīvākajām un uzņēmīgākajām Integro dāmām basām kājām ogas mīcot ozolkoka mucās. Pēc tam vīns tiek raudzēts līdz nākamajam gadam. Pēc vīndaru teiktā, vīns ir gatavs, kad nākamjā gadā zied tas koks/krūms, kurš devis augļus vīna gatavošanai. Tā kā vasara jau pašā plaukumā un viss zied, Integro dāmu vīns gaida savu nokļūšanu pudelēs, kuru šobrīd aizkavē vien fakts, ka vēl nav skaistu vīna etiķešu!

Sīkākai informācijai par vīnu, sieviešu apvienību „Integro” un etiķetes dizianu var iegūt pie Māras Veidmanes (tālr. 26427565).

 

Konkurss tiek organziēts projekta „Kurzemes NVO atbalsts 2013-2015” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu līdzfinansē Talsu novada pašvaldība. www.sif.lv | www.eeagrants.lv | www.eeagrants.org |

DAP Talsi logo