Galda spēļu vakari notiks arī turpmāk

Jūnijs ventspilniekiem sākās ar  jau trešo galda spēļu vakaru. Prieks redzēt, ka pasākumam ir regulārie apmeklētāji, kas bijuši uz diviem vai pat nu jau visiem trim spēļu vakariem. Šajā reizē spēļu vakaru uzņēma un par gardiem ēdieniem un dzērieniem rūpējās restorāns un kokteiļu bārs “Silrak”.
Līderu akadēmijas Ventspils grupas dalībnieki atzīst, ka pasākuma organizēšana ar katru reizi izdevusies labāk un trešā reize noritēja, kā pa sviestu. “Līdz šim uzrunāto kafejnīcu vadītāji bijuši saprotoši un labprāt uzklausīja pasākuma ideju.  Daudzi jau bija dzirdējuši, ka pilsētā notiek šādi spēļu vakari un atviegloja komunikāciju.  Tāpat jau spējam noteikt vidējo apmeklētības rādītāju – katrā spēļu vakarā tiekas aptuveni 30 spēļu entuziasti,” pastāstīja organizētāji.
Uz iepriekšējiem diviem vakariem bija aicināts galda spēļu uzņēmuma Brain Games pārstāvi, kas nodrošināja gan spēles, gan arī palīdzēja spēlētājiem apgūt noteikumus. Taču ar šo reizi noteikumu mācīšanu organizētāji uzņēmās paši un ir kļuvuši patstāvīgāki.
Sadarbība ar  Brain Games izvērtusies  ļoti veiksmīgi un turpināsies. Spēļu organizatoru komandai Brain Games ir dāvinājis spēļu komplektu, lai šo pilsoniskās līdzdalības aktivitāti varētu turpināt arī turpmāk. Nākošais galda spēļu vakars tiek plānots jau jūlijā.
Foto autore: Margarita Zvejniece
Pasākums notika ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu.