Finanšu ministrija aicina jaunatnes organizācijas uz semināru par eiro

Ceturtdien, 24. janvārī, plkst. 10.00 Finanšu ministrija ielūdz jaunatnes organizāciju pārstāvjus un jaunatnes darbiniekus uz semināru par eiro ieviešanu Latvijā ar mērķi informēt gan par eiro ieviešanas ekonomiskajiem aspektiem un ieguvumiem tautsaimniecībai, gan par Latvijas gatavību izpildīt Māstrihtas kritērijus, gan par eiro ieviešanas praktisko norisi un plānotajām komunikācijas aktivitātēm.

Semināra dalībnieki tiks informēti par to, kādi būs eiro ieviešanas ieguvumi un izmaksas, kā praktiski norisināsies valūtas maiņas process, kā arī būs iespēja uzdot sev aktuālus jautājumus par specifiskiem tematiem, piemēram, organizāciju budžeta pārskatiem u.c.

Semināra informatīvajā daļā semināra dalībniekus informēs FM un Latvijas Bankas pārstāvji, bet jautājumu un atbilžu daļā būs iespēja gūt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem par nevalstisko organizācijām aktuālajiem eiro ieviešanas jautājumiem.

Seminārs notiks Valsts ieņēmumu dienesta Lielajā zālē, 2.st., Smilšu ielā 1, Rīgā no plkst. 10.00 līdz 12.00. Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tāpēc vēlams pieteikt savu dalību līdz š.g. 23. janvārim, sūtot kontaktinformāciju, vārdu, uzvārdu un pārstāvošo organizāciju (caurlaides pieteikšanai) Sanitai Kacubai (tālr. 67095502, e-pasts sanita.kacuba@fm.gov.lv). Dodoties uz semināru, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

 

Semināra programma:

 10.00 Reģistrēšanās

 10.30 Semināra atklāšana – FM Eiro projekta vadītāja Dace Kalsone

 10.45 Latvijas atbilstība Māstrihtas kritērijiem – FM Fiskālās politikas departamenta direktora vietnieks – nodaļas vadītājs Gints Trupovnieks

 11.15 Eiro ieviešanas ieguvumi Latvijas valstij

 11.45 Eiro ieviešanas praktiskie aspekti – FM Eiro projekta vadītāja Dace Kalsone

 12.15 Jautājumi un atbildes