“Demokrātijas akadēmija” izsludina pieteikšanos NVO tiešsaistes mācībām

Šī gada 24. novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 ZOOM platformā notiks īpaši nevalstisko organizāciju pārstāvjiem veidots tiešsaistes mācību kurss, ar mērķi rast iespēju stiprināt NVO sektora dalībnieku specifiskās zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas efektīvai darbībai pilsoniskajā jomā.

“Pilsoniski aktīva sabiedrība ir demokrātiskas Latvijas valsts pamatvērtība. Mūsu un Jūsu darbs, iesaiste, līdzdalība un līdzatbildība veido sabiedrību un valsti. Šīs tiešsaistes mācības paredzētas tieši NVO sektora pārstāvjiem, lai paplašinātu zināšanas un prasmes, lai spēcinātu organizācijas kapacitāti, attīstītu stratēģisko domāšanu un spēju reaģēt uz pārmaiņām.” saka biedrības “Latvijas Lauku forums” izpilddirektores p. i. Zane Seredina.

Programma ietvers vairākas tēmas un lekcijas, kas sniegs izpratni un prasmes šādās jomās:

  1. “Pilsoniskās sabiedrības atbildība un vērtības” (Lektore: Daiga Gargurne, biedrības “Latvijas Lauku forums” Padomes priekšsēdētāja un biedrības “SATEKA” valdes priekšsēdētāja);
  2. “Kas ir mans pārdodamais resurss?” (Lektore: Anete Tīrmane, Biznesa inkubators);
  3. “Kāda ir NVO nozīme krīžu situācijās?” (Lektore: Inese Vaivare, biedrības “Latvijas platforma attīstības sadarbībai” LAPAS direktore);
  4. “Kā komunicēt pārmaiņas, ko MĒS radām?” (Lektore: Regita Zeiļa, biedrības “Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija” direktore).

Reģistrācija: www.ej.uz/llfnvomacibas

Lai piedalītos šajā mācību kursā, interesentiem ir jāpiesakās līdz 23. novembrim, plkst. 18.00.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties pa tālruni +371 28 646 934 vai e-pastu: gints.jankovskis@laukuforums.lv.