Bezmaksas semināru cikls Kurzemē: “No darba ņēmēja par darba devēju – solis pretim savam biznesam!”

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru un SEB banku Kurzemē – Saldū, Talsos, Kuldīgā, Ventspilī un Liepājā – organizēs bezmaksas semināru ciklu ikvienam, kam ir domas par savu biznesu un vēlme kaut ko mainīt savā dzīvē.

Daudziem ir domas par savu biznesu un sapnis beidzot strādāt sev. Vairumam šo cilvēku ir arī sava biznesa ideja, kura dažādu apsvērumu dēļ netiek realizēta – vienam pietrūkst zināšanu un informācijas, citiem – finansiālā atbalsta. Svarīgi arī zināt, ka Tu neesi viens, bet Tev apkārt ir pieredzējuši cilvēki, kuri palīdzēs stiprināt pārliecību – jā, es to varu!

 

Tieši tāpēc Biznesa inkubatoru speciālisti, bankas un Jauno uzņēmēju centra pārstāvji semināru ietvaros palīdzēs uzdrošināties un spert pirmos veiksmīgos soļus uzņēmējdarbības pasaulē, kā arī atbildēs uz galveno jautājumu – kur iegūt finansiālo atbalstu biznesa uzsākšanai.

 

Pēc semināriem notiks Kurzemē ražotā vīna un siera degustācija!

Piesakieties semināram, kurš ir tuvāk Jūsu dzīves vietai, zvanot: 29587029 vai sūtot e-pastu: natalija [dot] lukasa [at] vatp [dot] lv.  Neaizmirstiet norādīt – kurā pilsētā apmeklēsiet semināru!

Semināru cikls notiek konkursa „Drosmīgu ideju atbalsta programma” ietvaros. Sīkāka informācija par Konkursu un Pieteikuma veidlapa ir pieejama partneru mājas lapās: www.vatp.lv, www.kbi.lv, www.seb.lv, kā arī konkursa mājas lapā: www.draugiem.lv/diap.

Vairāk informācijas:

Natālija Lukaša
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks
Tālr.: +371 636 29661
E-pasts: natalija [dot] lukasa [at] vatp [dot] lv
www.vatp.lv
, www.draugiem.lv/diap