Bezmaksas izglītības iespējas cilvēkiem ar invaliditāti

Sociālās integrācijas valsts aģentūra aicina izmantot bezmaksas izglītošanās iespējas cilvēkiem ar invaliditāti Jūrmalas profesionālajā vidusskolā vai koledžā.

 

 

Profesionālās piemērotības noteikšana

Noskaidrojiet, kura ir piemērotākā profesija atbilstoši Jūsu veselības stāvoklim, iepriekšējai izglītībai, zināšanām, prasmēm un pieredzei.

Sīkāka informācija: Slokas ielā 68, Dubulti, Jūrmala, tālrunis: 67811750, 67811704, e-pasts: siva@siva.gov.lv.

 

Profesijas apgūšana

Profesionālās izglītības programmas Jūrmalā varat apgūt divās SIVA izglītības iestādēs: Jūrmalas profesionālajā vidusskolā un Koledžā.

Sīkāka informācija: Slokas ielā 68, Dubulti, Jūrmala, tālrunis: 67811750, 67811704, e-pats: siva@siva.gov.lv.

 

Bezmaksas autoskola un automašīnas pielāgošana

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem nodrošinām B kategorijas autovadītāju apmācību – pielāgota transporta līdzekļa vadīšanā. Programmā ir iekļautas teorijas nodarbības un praktiskā braukšana ar pielāgotu automašīnu.

Sīkāka informācija: Slokas iela 61, Dubulti, Jūrmala, tālrunis: 67811762, mobilais tālrunis: 26419288, e-pasts: ivars.majors@siva.gov.lv.

 

Nepieciešamie dokumenti:

  • veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) izsniegta invaliditātes izziņa ar norādi par pakalpojuma nepieciešamību;

  • ģimenes ārsta izziņa par pašreizējo veselības stāvokli;

  • pase;

  • izglītību un kvalifikāciju apliecinoši dokumenti (oriģināls ar sekmju izrakstu vai izziņa no mācību iestādes);

  • invalīda apliecība;

  • četras fotogrāfijas (3×4 cm).

 

Par šiem un vēl citiem SIVA piedāvātajiem pakalpojumiem meklējiet: www.siva.gov.lv vai Mērsraga sociālajā dienestā pa telefonu 63237708