Aicinām piedalīties NVO tirgū

Aicinām biedrības un nodibinājumus izmantot iespēju veicināt savas organizācijas atpazīstamību, palepoties ar saviem labajiem darbiem, vērst sabiedrības uzmanību uz tēmām, kas jums svarīgas, kā arī atrast atbalstītājus un domubiedrus, piedaloties Demokrātijas festivāla “NVO tirgū”, kas notiks Kuldīgā 7. augustā!

 

Kā tas īsti izpaudīsies?

1) Organizācijām, kuras to vēlēsies, noteiktā laikā tiks ierādīta vieta pie “tirgus letes”, kur pulcēties cilvēkiem, lai apspriestu noteiktas idejas (orientējoši tā būtu aptuveni pusstunda katrai NVO).

2) Tirgus apmeklētāji zinās, cikos kurā vietā tiks tirgotas noteiktas idejas (tēmas vai jautājumi, ko būtu interesanti apspriest), un varēs brīvi pārvietoties no galdiņa pie galdiņa, lai par tām aprunātos (līdzīgi kā izraugoties tirgotāju, kas piedāvā svaigākos un apetītelīgākos dārzeņus).

3) Ideju nopirkšana varēs izpausties dažādi – (a) cilvēki maksās vai nu ar savu laiku, ko būs gatavi veltīt konkrētajai sarunai, (b) ja būsiet cilvēkus tiešām aizrāvuši, varbūt viņi iemetīs kādu naudiņu jūsu ziedojumu kastē vai paņems līdzi jūsu organizācijas rekvizītus, lai noziedotu elektroniski, (c) varbūt kāds būs tik ļoti aizrāvies, ka vēlēsies kļūt par jūsu biedru (un tas nav būtiski, ka jaunā biedra dzīvesvieta ir otrā pasaules malā – mūsdienās taču protam biedroties arī attālināti un kāpēc gan nekļūt par biedru organizācijai, kuras ideja ir patiesi aizrāvusi?)

 

Ko lūdzam no jums:

  • izdomāt aizraujošu tēmu/jautājumu,
  • ierasties Festivālā (svarīgi, ka jums ir Covid sertifikāts – esiet vakcinējies vai izslimojis),
  • sagatavot savu īpašo ziedojumu kasti, burciņu vai citu šim nolūkam paredzētu trauku,
  • papildus varat izmantot arī organizācijas bukletus vai citus materiālus, kas nu, jūsuprāt, vislabāk noderētu tirgošanās procesā.

Ko mēs apņemamies:

  • nodrošināt “tirdzniecības vietu”,
  • sastādīt tirgošanās grafiku,
  • parūpēties par pārējo Festivāla programmu, lai, ierodoties uz pasākumu, jums būtu daudz aizraujošu, demokrātisku piedzīvojumu.

 

Ja vēlaties izmēģināt “Demokrātijas festivālā” notirgot savu ideju, lūdzam aizpildīt anketu: https://forms.gle/67FSan9d6VWtDqRq8

Iegūtās atbildes tiks izmantotas tikai Festivāla rīkošanas vajadzībām.

 

Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības, droši rakstiet uz e-pastu maija@kurzemesnvo.lv