Aicinājums piedalīties Satelīttehnoloģiju vasaras skolā 2011 Ventspilī!

Nodibinājums „Ventspils Augsto  tehnoloģiju parks” (VATP) aicina piedalīties Satelīttehnoloģiju vasaras skolā 2011, kas notiiks 2011.gada 15.-19. augustā.
Aicinām līdz 5.augusta plkst. 17:00 pieteikt dalībniekus, nosūtot informāciju elektroniski uz e-pastu: eva [dot] daigina [at] vatp [dot] lv vai ieva [dot] stumpe [at] vatp [dot] lv, norādot Vasaras skolas dalībnieku skaitu un izvēlēto Vasaras skolas apmeklējuma dienu skaitu!
Vasaras skolā būs iespēja:
  • iegūt informāciju saistībā ar uzņēmējdarbības un likumdošanas jautājumiem kosmosa nozarē;
  • saprast būtiskās lietas Eiropas Kosmosa aģentūras iepirkumu izpildei, t.sk. par tīrās telpas nepieciešamību pasūtījumu izpildē;
  • dzirdēt kosmosa industrijas pārstāvjus, kas izgatavo satelītus un izmanto tīrās telpas ražošanā, pārzina Eiropas Kosmosa aģentūras prasības, vairāku gadu garumā veiksmīgi darbojas kosmosa jomā;
  • uzzināt informāciju no industrijas pārstāvjiem par biznesa iespējām saistībā ar kosmosa nozari;
  • iepazīt Igaunijas pirmā satelīta ESTcube un Latvijas pirmā satelīta Venta-1 darbības principus un tehniskās specifikācijas;
  • piedalīties satelīta Venta-1 modeļa testēšanā un simulāciju veikšanā.
Vasaras skolas apmācības ir sadalītas  divās daļās, lai apmeklētāji varētu izvērtēt, kurās apmācību  dienās būtu saistošāk un interesantāk  piedalīties.
Pirmajā vasaras skolas  daļā ir vispārīgi temati, līdz ar to šo daļu īpaši  vēlamies aicināt apmeklēt vadītājus, zinātniekus un pētniekus,  inženierus u.c. organizācijas pārstāvjus, kurus interesē iegūt  informāciju par kosmosa nozari, biznesa iespējām šajā nozarē,  likumdošanas un politikas jautājumiem saistībā ar kosmosa industriju.
Savukārt temati, kas iekļauti otrā  daļā, ir specifiskāki, t.i., saistīti ar tīrās telpas  izmantošanu, ražošanas procesiem, kā arī Latvijas pirmo satelītu  Venta-1 un Igaunijas pirmo satelītu ESTCube. Informācija būs vairāk  tehniska rakstura, līdz ar to piemērotāka un saistošāka tehniķiem,  inženieriem.
Piedalīties var gan vienā no daļām, gan  arī apmeklēt abas daļas, t.i., kopumā 5 darba dienas. Dalības maksā,  kas par katru daļu atsevišķi ir 100,00 LVL (t.sk. PVN 22%) no dalībnieka,  ir iekļauta dalība lekcijās un praktiskajos semināros, lekciju un  semināru izdales materiāli, kā arī kafijas pauzes un pusdienas.
Vairāk  informācijas:
Eva Daigina, VATP Projektu vadītāja
Adrese:  Kaiju iela 9, Ventspils, LV-3602
Tālrunis: +371 63630435
Mobilais tālrunis: +371 26597913
Fakss: +371 63630435
E-pasts:  eva [dot] daigina [at] vatp [dot] lv
Skype: eva.daigina