Aicina uz bezmaksas semināriem biedrībām un nodibinājumiem

Lai palīdzētu biedrību un nodibinājumu vadītājiem sagatavot ikgadējos gada pārskatus un atbildētu uz konsultācijās visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par grāmatvedību, Kurzemes NVO centrs aicina uz informatīviem semināriem “Gada pārskata sagatavošana” un “NVO grāmatvedība”.

Semināri norisināsies 3 Kurzemes pilsētās:

06.02.2020 Kuldīgā:

  • plkst. 14.00-15.30 “Gada pārskata sagatavošana”
  • plkst. 16.00-17.30 “NVO grāmatvedība”

13.02.2020 Grobiņā:

  • plkst. 14.00-15.30 “Gada pārskata sagatavošana”
  • plkst. 16.00-17.30 “NVO grāmatvedība”

20.02.2020 Ventspilī:

  • plkst. 10.00-11.30 “Gada pārskata sagatavošana”
  • plkst. 12.00-13.30 “NVO grāmatvedība”

Seminārus vadīs lektore, Kurzemes NVO centra valdes locekle un grāmatvede Elīna Immere.

Pieteikšanās tiešsaistē https://ej.uz/NVOGP rakstot uz birojs@kurzemesnvo.lv vai zvanot 20336896 (Līga)

 

Seminārs vadītājiem un grāmatvežiem “Gada pārskata sagatavošana ”
Semināra laikā E.Immere skaidros, no kādiem dokumentiem sastāv gada pārskats un kā tiem jābūt aizpildītiem, vienlaikus norādot uz biežāk pieļautajām kļūdām. Tiks skaidrota atšķirība starp gada pārskatiem, kuru iesniedz jebkura biedrība vai nodibinājums no tiem, kurus iesniedz sabiedriskā labuma organizācijas. Tāpat semināra laikā VID EDS vidē soli pa solim tiks demonstrēts, kā praktiski sagatavot un iesniegt gada pārskatu.

Seminārs grāmatvežiem “NVO grāmatvedība”
Lai veiksmīgi sagatavotu gada pārskata finanšu daļu, gada laikā jābūt ievērotiem grāmatvedības principiem. NVO grāmatvežiem, tāpat kā uzņēmumos, ir jāievēro virkne normatīvo aktu prasības. E. Immere pastāstīs par konsultācijās visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, kā arī grāmatvežu pieļautajām kļūdām biedrību saimnieciskās darbības uzskaitē, atalgojuma izmaksas veidos fiziskai personai, kā arī iepazīstinās ar gūto pieredzi pārstāvot biedrības VID tematiskajās pārbaudēs.

Seminārus biedrība “Kurzemes NVO centrs” nodrošina, īstenojot valsts pārvaldes uzdevumu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības jomā Kultūras ministrijas piešķirtā finansējuma ietvarā.

Biedrība “Kurzemes NVO centrs” ir sabiedriskā labuma organizācija, kura jau 20 gadus darbojas ar mērķi veicināt pilsoniskās sabiedrības attīstību un sniegt atbalstu biedrību un nodibinājumu darbam Kurzemē. Papildu informācija par biedrību mājas lapā www.kurzemesnvo.lv.

Informāciju sagatavoja
Līga Freiberga
Biedrības „Kurzemes NVO centrs” projektu koordinatore
T. 20336896, liga@kurzemesnvo.lv