4.martā Rīgā tiksies visu Latvijas reģionu NVO centri pieredzes konferencē!

Par godu Vispasaules NVO dienai 4.martā Rīgā notiks starpreģionu NVO centru pieredzes apmaiņas konference, kurā ar savu piredzi dalīsimies arī mēs – Kurzemes NVO atbalsta centrs! PRogramma TE. Pasākumu apmeklēt aicināti visi interesenti, īpāsi mīļi gaidīti viesi no reģioniem 🙂 

Ielugums700

27. februārī atzīmē Vispasaules NVO dienu, kas veltīta visām nevalstiskajām un pilsoniskās sabiedrības organizācijām, lai izceltu to nopelnus sabiedrības labā.  Atzīmējot to un akcentējot nevalstisko organizāciju lomu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors šā gada 4. martā organizē Starpreģionu NVO centru pieredzes apmaiņas konferenci.

Konference notiks NVO namā, Rīgā, Laimdotas ielā 42, (ieeja no Ieriķu ielas) no plkst. 12.00 līdz 17.00. Tā ļaus satikties Zemgales, Vidzemes, Kurzemes un Dienvidlatgales NVO atbalsta centru, Rīgas un Jūrmalas pašvaldību un dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem, lai dalītos pieredzē un labajā praksē par NVO centru satura veidošanu, darbības specifiku katrā reģionā un sadarbību ar pašvaldībām.

Starpreģionu NVO centru pieredzes apmaiņas konferenci atklās un ievadvārdus teiks Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane.  Ar savu darbības pieredzi, nevalstisko organizāciju atbalsta aktivitātēm un pasākumiem iepazīstinās Dienvidlatgales NVO atbalsta centra koordinators Oskars Zuģickis, biedrības “Kurzemes NVO atbalsta centrs” priekšsēdētāja Inese Siliņa, biedrības “Zemgales nevalstisko organizāciju atbalsta centrs” valdes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš un Valmieras novada fonda valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš. Savukārt Jūrmalas Sabiedriskās padomes vadītājas vietniece Ramona Petrika un RD IKSD Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektora vadītājs Dzintars Koks dalīsies praktiskajā pieredzē, veicinot biedrību un nodibinājumu darbības attīstību un kapacitātes paaugstināšanu. Biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” direktore Rasma Pīpiķe iezīmēs NVO sektora darbību nacionālā līmenī. 

Konferences gaitā izvirzītās labās prakses idejas, piemērus, priekšlikumus un identificētās problēmas NVO atbalsta centru darbībā apkopot palīdzēs biedrības “Lapas” direktore Inese Vaivare, rosinot klātesošos iesaistīties diskusijā. Par pavasarīgi muzikālu sveicienu gādās biedrības “Knīpām un Knauķiem” bērnu vokālā studijas “Knīpas un Knauķi” grupa “Balodīši”.

Konferencē piedalīties aicināti biedrību un nodibinājumu pārstāvji gan no Rīgas, gan visas Latvijas, NVO centru, pašvaldību pārstāvji, kā arī visi interesenti, kas atbalsta pilsoniskās sabiedrības aktivitātes. Pieteikties dalībai konferencē aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, organizācija, tālrunis) uz e-pasta adresi: nvonams@riga.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Zinta  Gugane
RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta
Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas
NVO atbalsta sektora projektu koordinatore
Tālrunis: 67848903
e-pasts: zinta.gugane@riga.lv