3.decembrī Kuldīgā tiks prezentēti Kurzemes NVO statistika, aptauju dati un pieredzes stāsti par darbu ar aktīvajiem iedzīvotājiem

NVO KurzemeKurzemes NVO atbalsta cents 3.decembrī Kuldīgā organizē konferenci – pieredzes tikšanos “Pilsoniskā sabiedrība Kurzemē: statistika un pieredzes”. Piedalīties aicinātas Kurzemes aktīvās NVO un pašvaldības, lai iepazītos ar jaunāko Kurzemes NVO statistiku un aptauju datiem, kā arī uzklausītu pieredzes stāstus gan no biedrību un nodibinājumu, gan pašvaldību vidus par darbu ar aktīvajiem iedzīvotājiem.

 

Šobrīd pasākumam jau ir pieteikušies dalībnieki gan no NVO, gan pašvaldību vidus, pārstāvot 13 Kurzemes novadus: Aizputi, Alsungu, Brocēnus, Grobiņu, Kuldīgu, Liepāju, Nīcu, Priekuli, Roju, Saldu, Talsus, Ventspils novadu un Ventspils pilsētu. Joprojām jebkurš interesents var apmeklēt pasākumu, vēlams piesakot elektorniski savu dalību līdz 2.decembrim http://ej.uz/KurzemeNVO vai ierodoties pasākuma dienā. Ar darba kārtību var iepazīties TE.

Konferencē tiks prezentēti aktuālākie statistikas dati par Kurzemes NVO sadalījumā pa novadiem, ar savu pieredzi darbā ar sava novada aktīvajiem iedzīvotājiem, dalīsies Brocēnu, Nīcas un Kuldīgas novada pašvaldības. Savukārt par to, kā nonākt pie veiksmīga sadarbības līguma starp pašvaldību un biedrību, biedrības mērķu īstenošanai vienlaicīgi arī pašvaldības funkciju veikšanai, savā pieredzē dalīsies Ventspils Jauniešu dome, mākslu attīstības biedrība “Ilizanna” un ģimeņu un bērnu attīstības centrs “Brīnumiņš”.

Kurzemes pieredzi bagātinās arī Zemgales prakse – konferencē piedalīsies Aizkraukles novada pašvaldības priekšsēdētājs Leons Līdums un priekšsēdētāja vietniece Anta Teivāne, lai iepazīstinātu ar savā novada iestrādnēm darbā ar aktīvajiem iedzīvotājiem un to koordinēšanu.

Konferences norisi atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība. Konference tiek organizēta projekta „Kurzemes NVO atbalsts 2013-2015” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Konferences norisi atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība. www.sif.lv | www.eeagrants.lv | www.eeagrants.org

EEZlogo Kuldiga