25. februārī Talsos notiks informatīvais seminārs par Erasmus+ programmu

erasmus

Kurzemes NVO atbalsta centrs 25.februārī Talsos plkst. 10:00 – 13:00 K.Valdemāra ielā 17a( 2.st.) aicina uz semināru par jauno programmu „Erasmus+” (jaunatnes sadaļu, Eiropas Jaunatnes portālu, jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk, un projektu pieteikuma veidlapu aizpildīšanu.

Uz semināru aicinam jauniešus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus un citas jaunatnes darbā iesaistītas personas. Īpaši aicinām pieteikties tos, kas plāno iesniegt projektu uz 17. marta iesniegšanas termiņu, lai iepazītos ar projektu e-formām.

Piesakies semināram http://ej.uz/97uv līdz 2014. gada 21. februārim. 

Semināra pirmajā daļā tiks sniegta vispārīga informācija par programmu „Erasmus+” (jaunatnes sadaļu), aktualitātēm 2014. gadā, Eiropas Jaunatnes portālu un Eurodesk iespējām.

Otrajā daļā tiks parādīts, kā aizpildīt programmas „Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektu pieteikuma veidlapas, tiks skaidroti finansēšanas noteikumi, kā arī sniegtas atbildes uz jautājumiem.

Sīkākai informācijai par semināru zvanīt Ingunai Pekmanei (29377016).

2014. gadā jaunatnes jomas projektus programmā „Erasmus+” varēs iesniegt 3 reizes gadā:

  • Līdz 17. martam   – jauniešu un jaunatnes darbinieku mobilitātes projektus;
  • Līdz 30. aprīlim – jauniešu un jaunatnes darbinieku mobilitātes projektus, stratēģisko partnerību projektus jaunatnes jomā un jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projektus;
  • Līdz 01. oktobrim  – jauniešu mobilitātes projektus, stratēģisko partnerību projektus jaunatnes jomā un jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projektus.

Kas ir “Erasmus+”?

“Erasmus+” ir Eiropas Savienības izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programma, kuras ietvaros ir iespēja veidot neformālās izglītības jaunatnes jomas projektus un pieteikties finansējuma saņemšanai šādos projektu veidos: mobilitātes projekti, stratēģisko partnerību projekti jaunatnes jomā un atbalsta jaunatnes politikas reformām projekti. 

Vairāk uzzini: jaunatne.gov.lv

 

 

 Seminārs tiek organizēts projekta „Kurzemes NVO atbalsts 2013-2015” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu līdzfinansē Talsu novada pašvaldība. www.sif.lv | www.eeagrants.lv | www.eeagrants.org |

DAP Talsi logo