Kurzemes NVO centrs meklē vadītāju!

2022. gads atnācis ar pārmaiņām Kurzemes NVO centrā. Biedrības valde meklē biroja komandai jaunu līderi. Tā var būt Tava iespēja profesionālās iemaņas un pieredzi pielietot darbā, kas dod labumu sabiedrībai un sniedz gandarījumu pašam!

Ja vēlies jaunus izaicinājumus pilsoniskās sabiedrības attīstības jomā vai zini kādu citu, kam tas šķistu saistoši, tad Kurzemes NVO centrs varētu būt īstā vieta tos īstenot.

 

Biedrības valde meklē organizācijas direktoru(-i) , kurš(-a) vadīs ikdienas darbu ar biedriem, biroja komandu un sadarbības partneriem (cilvēkresursu vadība), organizēs līdzekļu piesaisti un uzraudzību (finanšu vadība), rūpēsies par aktuālās informācijas raitu apriti (komunikācijas vadība), kā arī vedīs organizāciju uz jauniem sasniegumiem pilsoniskās sabiedrības attīstības jomā Kurzemē.

Lai gan mūsu birojs šobrīd atrodas Kuldīgā, pretendents var būt no jebkuras vietas Kurzemē.

Šis nav klasisks darba piedāvājums, tomēr biedrībā var būt atalgota darbavieta. Algas apmērs atkarīgs no darbu dalījuma un piesaistītā finansējuma, ko plānos komanda jaunā līdera vadībā. Kurzemes NVO centra reputācija un 23 gadu iestrādnes ir labs atspēriena punkts tālākai darbībai. Šogad īstenošanā ir vairāki projekti, kuru resursi ļautu saņemt atalgojumu līdz pat 884 EUR bruto, strādājot nepilnu (aptuveni 0.8) slodzi mēnesī.

Interesentus aicinām uz satikšanos Zoom platformā 2022. gada 5. aprīlī pl. 16:00-17:00, lai iepazīstinātu ar Kurzemes NVO centra misiju, vīziju, darbības virzieniem, aktuālajiem projektiem un nākotnes plāniem, kā arī skaidrotu, ko tieši mēs sagaidām no vadītāja un ko varam dot personīgai attīstībai un finansiāli.

Lai saņemtu linku uz Zoom satikšanos, norādi savu e-pastu šeit: https://ej.uz/MeklejamVaditaju 

Ja iepazīšanās pasākumā sapratīsi,  ka šis varētu būt Tavs aicinājums,  tad līdz 12.aprīlim gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli uz birojs@kurzemesnvo.lv

 

Lēmums par šāda amata izveidi pieņemts, jo līdzšinējo vadītāju – abu valdes locekļu – darba apjoms ir pieaudzis, līdz ar to organizācijai nepieciešami vadības papildspēki. Valde šobrīd savu darbu turpinās savas kompetences ietvaros un veiks sākotnējo mentoringu jaunajam(-ai) vadītājam(-ai).

 

Par papildu informāciju un jautājumiem zvani:

Kurzemes NVO centra valdes priekšsēdētājai Elīnai Futrakai – 27111252

Kurzemes NVO centra valdes loceklei Maijai Jankovskai – 26516115