Kurzemes NVO centrs meklē komunikācijas speciālistu

Kurzemes NVO centrs savai komandai meklē komunikācijas speciālistu jeb informācijas guru, kurš var būt arī tikai sava profesionālā ceļa sākumā.

Šī var būt Tava iespēja profesionālās iemaņas un pieredzi pielietot darbā, kas dod labumu sabiedrībai un sniedz gandarījumu pašam! Mēs nemeklējam vienkārši mārketinga jeb sabiedrisko attiecību speciālistu, mēs meklējam cilvēku, kurš mācētu sarežģīto pastāstīt vienkārši un mudinātu cilvēkus kļūt sabiedriski un pilsoniski aktīviem.

 

 

Biedrības valde meklē komandas biedru, kurš rūpēsies par aktuālās informācijas raitu apriti, gan iekšējo, gan ārējo komunikāciju (e-pasti, mājas lapa, sociālie tīkli, mediji, sadarbības partneri u.c.), kā arī kopā ar kolēģiem organizēs pasākumus visā Kurzemē.

Galvenais, ka pretendentam ir labas zināšanas un pieredze gan īsu, gan garu tekstu veidošanā (satura radīšanā), informācijas strukturēšanas un vienkāršošanas iemaņas, prasme veidot vizuālus materiālus (piemēram, izmantojot Canva.com), labas digitālās kompetences, tai skaitā spēja izmantot sociālo tīklu priekšrocības un ātri apgūt sev vēl nezināmo. Vēlama pieredze pasākumu organizēšanā.

Šis nav klasisks darba piedāvājums, tomēr biedrībā var būt atalgota darbavieta. Šobrīd mums ir vismaz 1000 EUR ikmēneša budžets atalgojumam (tai skaitā nodokļu nomaksai), tomēr ar laiku ir iespējama gan darbu apjoma un rakstura, gan atalgojuma izaugsme. Iesākumā netiek sagaidīts pilnas slodzes darbs, tādēļ ir iespēja apvienot ar citu darbu vai studijām (vēlams pēdējos kursos), tomēr ar šo aicinājumu ceram atrast komandai patstāvīgu ilgtermiņa kolēģi. Ja sapratīsim, ka esam piemēroti viens otram, tad šobrīd varam garantēt 3 gadu līgumumu.

Lai gan birojs un darbam viss nepieciešamais šobrīd atrodas Kuldīgā, pretendents var būt no jebkuras vietas Kurzemē un strādāt arī attālināti.

Ja jūti, ka Kurzemes NVO centrs varētu būt īstā vieta Tavai izaugsmei un, iespējams, pat Tavs aicinājums, tad līdz 22.augustam gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli uz birojs@kurzemesnvo.lv

Par papildu informāciju un jautājumiem zvani Kurzemes NVO centra valdes priekšsēdētājai Elīnai Futrakai – 27111252