Kurzemes NVO centrs aicina tikties NVO plenērā

Pašā augusta vidū tiekamies ceturtajā Kurzemes NVO centra organizētajā plenērā! Šogad tiekamies 16.-18. augustā atpūtas vietā “RADI” pie Cieceres ezera, Saldus pusē!

Piesakies, aizpildot pieteikuma anketu:  https://forms.gle/bTZv7cU3pfvHEmKB8 

Piedalīties aicināti visi – gan biedrību un nodibinājumu pārstāvji gan vienkārši aktīvi cilvēki!

Šī gada programmā atslēgas vārds ir SADARBĪBA. Sadarbība starp nevalstiskām organizācijām, starp  nevalstiskām organizācijām un pašvaldību, iedzīvotājiem, uzņēmumiem un citiem spēlētājiem gan vietējās kopienas, gan valstiskā līmenī. Pie mums viesos būs trīs dažāda līmeņa organizācijas, lai padalītos ar savām uzvarām un klupšanas akmeņiem, iniciējot un koordinējot sadarbību starp dažādiem spēlētājiem.

Vēl plenērā runāsim par savas organizācijas darbības jēgpilnumu un ietekmi, vai, kāpēc un kā mērīt izmaiņas, ko radām ar savu darbību un kā efektīvi par tām komunicēt ar dažādu līmeņu sadarbības partneriem.

Plenērā būs laiks arī kopīgām sarunām, kontaktu veidošanai, praktiskai sadarbībai, refleksijām par paveikto un veselību stiprinošām aktivitātēm.

Detalizētāka programma: https://ej.uz/NVOpleners2022

Piesakies! Vietu skaits ierobežots!

Pieteikšanās līdz 14.augustam. Papildu informācijai: juta@kurzemesnvov.lv, tālr. 22161423

Plenērs notiek Kurzemes NVO centra īstenotā projekta “Pilsoniskā sabiedrība Kurzemē 2022” ietvaros. Projektu finansē Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Un tikšanos NVO plenērā!