Ielūdzam uz “Europe Direct Kuldīga” atklāšanas pasākumu

 

 

29. septembrī tiks atklāts “Europe Direct Kuldīga” birojs, tas turpmāk atradīsies Mucenieku ielā 9. Uz atklāšanas pasākumu aicināti iedzīvotāji, uzņēmēji, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, mediji un jebkurš interesents. Atklāšanu ar savu dalību pagodinās arī Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā delegācija, vēstniecību pārstāvji kā arī Kuldīgas novada pašvaldība. Europe Direct centru tīkls sniedz iedzīvotājiem informāciju par nozīmīgākajām aktualitātēm Eiropā un veido būtisku saikni starp ES institūcijām un iedzīvotājiem.

Programma

14:00 atklāšanas pasākums

Svinīgas uzrunas, saturīgas sarunas un iespēja veidot ekspress “Eiropas lietu muzeju”, kopā izmēģinot vienu no metodēm, kuru “Europe Direct Kuldīga” izmanto, lai apkopotu idejas “Konferencei par Eiropas nākotni”. Atklāšanas laikā būs iespēja gūt ieskatu topošā “Demokrātijas kvartāla” attīstībā, kuru par savu mītnes vietu izvēlējies arī “Europe Direct Kuldīga” birojs.

16:00 Teātra izrāde “Demokrātija un…”

Izrādē nelielu etīžu veidā līdz absurdam tiks hiperbolizēta dažādu indivīdu, situāciju, viedokļu, sabiedrības grupu sadursme, kas vienlaicīgi ietver demokrātijas daudzveidību un demokrātijas robežas. Tā būs absurda dramaturģijas, maģiskā reālisma un pašrefleksiju kompozīcija, kas papildināta ar reālu cilvēku mikrointervijām. Radošā komanda: Jurģis Spulenieks (režisors), Linda Rudene (dramaturģe), Mārtiņš Gailis, Una Eglīte, Agris Krapivņickis (aktieri)

Ņemot vērā, ka pasākums notiks iekštelpās, dalība tajā ir ar iepriekšēju pieteikšanos, kā arī uzrādot derīgu COVID-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir pilnībā vakcinēta un/vai izslimojusi COVID-19. Lūdzam pieteikt savu dalību pasākumā līdz 28. septembrim, rakstot uz e- pastu: krista@kurzemesnvo.lv

“Europe Direct” centri palīdz tuvināt Eiropu iedzīvotājiem, veicinot debates par norisēm ES un par ES nākotni. Centri atbild uz jautājumiem par ES politiku, programmām un prioritātēm. Centru darbinieki sadarbojas ar iedzīvotājiem visā Latvijā un iedzīvotāju atsauksmes un ierosinājumus nodod ES iestādēm.

“Europe Direct Kuldīga” regulāri rīkos tikšanās un pasākumus, kas veltīti Eiropas aktualitātēm un jautājumiem – 29. oktobrī notiks Eiropas tēmām veltīta “Demokrātijas kafejnīca”.

Europe Direct centrus, tostarp, Kuldīgas biroja darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.