NVO

Rojas novads: Rasa

Rasa logoDarbības teritorija:Rojas novads
Dibināšanas gads: 2006
Reģistrācijas nr:40008054603
Adrese: Zvejnieku iela 5, Roja, Rojas nov., LV-3264
Kontakti: Inga Lēmane, 28615578,iŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Organizācijas darbības apraksts 
Organizācija darbojas galvenokārt 3 virzienos: darbs ar jauniešiem, sociālās atstumtības mazināšana un labdarība. 2014.gada sākumā apvieno 13 biedrus.Uzzini vairāk par biedrību "Rasa" tās prezentācijā:skatīt šeit.Biedrībai ir labas sadarbība gan ar Rojas novada pašvaldību, gan arī ar citām vietējām organziācijām. Biedrība labprāt iesaistās kopīgās aktivitātēs un sadarbībā.Kopīgi ar Kaltenes sieviešu klubu "Kaija‘‘, Rojupes sieviešu klubu "Harmonija‘‘ un pensionāru klubu "Rūķi‘‘ tiekrīkoti dažādi izglītojoši pasākumi. Katru gadu Ziemassvētkos sadarbībā ar novada domi tiek organizēti pasākumi bērniem un jauniešiem Rojupes bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā "Varavīksne‘‘ un Melnsils jauniešu centrā.

Darbības mērķis
Veicināt un attīstīt Rojā un Rojas novada teritorijās dzīvojošo sociālās atstumtības risku grupas bērnu un jauniešu pašiniciatīvas attīstību. Radīt labvēlīgus apstākļu sociālās atstumtības risku grupas bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt brīvo laiku, ieviešot ilgtspējīgas aktivitātes - radošās darbnīcas, dažādas apmācības un sporta ktivitātes .

 

AtputasVietaRude sakartosana04Biedrības organizētā atpūtas vietas Rudē sakopšanas talka ar vietējiem jauniešiem

Biedrībai ir veiksmīga projektu pieredze. īstenoti vismaz 5 projekti. Pateicoties biedrības realizētajiem projektiem Rudē un Melnsilā labiekārtotajās telpās veiksmīgi darbojas Rojupes BJIC "Varavīksne‘‘ un Melnsila BJIC.