Rojas novads: Rojas invalīdu biedrība

Darbības teritorija: Rojas novads
Dibināšanas gads: 1992
Reģistrācijas nr: 50008098991
Adrese:vejnieku iela 5, Roja, Rojas nov., LV-3294
Kontakti: Erna Grīnvalde, 26078711,Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Organizācijas darbības apraksts
Rojas invalīdu biedrībā irap 130 biedru. Aktīvākie no tiem satiekas katru nedēļu Rojas multifunkcionālajā centrā „Strops”, kur biedrībai ar Rojas novada atbalstu ir ierādītas telpas, kā arī ar biedrības biedriem darbojas sociālais darbinieks, īstenojot dažādas aktivitātes. Taču arī pati biedrība organizē dažādus pasākumus gan tikai biedru lokā, gan plašākai sabiedrībai - piem.,tematiskās pēcpusdienas, sporta dienas, radošās darbnīcas, interešu izglītības dienas.Biedrība sniedz arī sociālus pakalpojumus - veļas mazgāšanas un dušas pakalpojumus.Tos biedrus, kuri nevar ierasties uz kopējiem pasākumiem, biedrība 1x-2x gadā apciemo individuāli.

Rojas novada pašvaldība biedrībai deleģējusi nodrošināt iedzīvotājiem sociālo palīdzību (sociālo aprūpi), rūpēties par kultūru un sekmēt tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanu un tautas jaunrades attīstību un veicināt iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu un sportu.

Darbības mērķi

  • Apvienot Rojas pagastā dzīvojošos invalīdus, veicināt viņu integrāciju sabiedrībā, palīdzēt fiziskas vai garīgas nespējas gadījumā;
  • Organizēt kultūras pasākumu apmeklēšanu, ekskursijas, apmācību kursus, pašdarbības kolektīvus;
  • Nodarboties ar labdarību, sekmējot dzīves līmeņa izlīdzināšanu vientuļo un mazaizsargāto invalīdu ģimenēm.

 

 Erna
Biedrības vadītāja Erna Grīnvalde stāsta par biedrības darbu