Kandavas novads: Abavas ielejas attīstības centrs

nm 13001950Darbības teritorija: Talsu, Kandavas novads
Dibināšanas gads: 2003 
Reģistrācijas nr: 50008072441
Adrese: Kandava, Kūrorta ielā 1b
KontaktiŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Iveta Piese tel.28396830
WEB: http://senleja.lv 

Organizācijas darbības apraksts
Dabas parks „Abavas senleja” ir īpaši aizsargājama dabas teritorija(14’933 ha) no Kandavas līdz Abavas upes ietekai Ventā.Tā ir arī Natura 2000 teritorija – visā Eiropā retu un apdraudētu augu un dzīvnieku sugu dzīves vieta.Dabas parkā atrodas dabas liegums- Čužu purvs (96 ha).

Sadarbības partneri
Kandavas novada dome, Talsu novada dome, Dabas aizsardzības pārvalde, Latvijas Dabas fonds,Kurzemes Tūrisma asociācija, Rendas pagasts, Kandavas, Sabiles, Talsu, Tukuma, Kuldīgas tūrisma informācijas centri, Lauku ceļotājs, Lauku atbalsta dienests, Kandavas partnerība, Talsu rajona partnerība, Talsu pauguraines dabas parka atbalsta biedrība.

Darbības mērķi
Veicināt bioloģiskās daudzveidības saglabāšanos; veicināt tūrisma attīstību; veicināt zivju resursu saglabāšanu un atjaunošanu;veicināt bioloģiskās lauksaimniecības attīstību; veicināt ekoloģiski tīras vides saglabāšanu; izglītot ar lauku attīstību saistīto uzņēmumu vadītājus un darbiniekus; attīstīt sadarbību Biedrības biedru starpā; sekmēt informācijas apmaiņu, apkopošanu un izplatīšanu; veicināt videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanu; veicināt veselīgu dzīves stilu; veicināt kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu; citas darbības un uzdevumi, kas nav pretrunā ar Biedrības darbības statūtiem.