Priekules novads: ''RUMULA''

Rumula labDarbības teritorija:Priekules novads
Dibināšanas gads: 2012
Reģistrācijas nr: 40008192555
Adrese:" Kurši" -15, Purmsāti, Virgas pag.,Priekules novads, LV-3485
Vadītāja: Daira Šalma, t. 26528782, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
Interneta profils: virgaspagastanvo.mozello.lv
S
ociālo tīklu profils: https://www.facebook.com/pages/Rumula/1389428558042825?skip_nax_wizard=true&ref_type=registration_form

Biedrība „RAMULA”  dibināta 2012.gada aprīlī ar mērķi  lauku iedzīvotāju sociālās atstumtības riska mazināšana, veidojot pievilcīgu dzīves un kultūrvidi, bērnu un jauniešu invalīdu dzīves kvalitātes uzlabošana.

Biedrības „RAMULA” mērķauditorija ir ikviens- bērni, jaunieši, seniori, invalīdi, kā arī maznodrošinātās personas un ģimenes. Ramula darbojas sporta un mūikas jomā,  kā arī izglītības veicināšanā.

Biedrība organizē dažādus brīvā laika pavadīšanas pasākumus, dažādām iedzīvotāju grupām. Viena no nozīmīgākām aktivitātēm - ar Priekules novada pašvaldības, veiksmīgi atrastu ziedotāju un SIF atbalstu ir „Multifunkcionāla atbalsta centra izveide Priekules novada bērnu un jauniešu sociālās atstumtības riska mazināšanai”.

Biedrība veiksmīgi sadarbojas kā ar sava novada NVO , tā arī ar uzņēmnējiem un novada pašvaldību un pagasta pārvaldi. Savu dalību līdz šim ir apstiprnājušas 12 juridiskās personas un 9 aktīvisti kas iesaistās aktivitāšu īstenošanā.

Biedrība „RAMULA” mērķtiecīgi, neskatoties uz noraidījumiem un atteikumiem, turpina iesniegt projektus. Kā ikgadēju tradīciju biedrība ik gadu iepriecinām savus ciema iedzīvotājus, dāvinot Adventa laika noskaņas radīšanai koncertu.

rumula projekts2014. gadā biedrība īstenojusi Borisa un Ināras TETEREVU fonda atbalstītu projektu " Veselībai un dzīvotpriekam", kura ietvaros ar Purmsātu speciālās internātpamatskolas atbalstu tika izveidots terapeitiskās vingrošanas laukums. Projekta laikā īstenotas aktivitātes dažādu paaudžu Purmsātu iedzīvotājiem, kas veicina veselības stāvokļa uzlabošanos, fiziskās formas uzturēšanu ilgtermiņā, pozitīvu sadarbību un saturīgu brīvā laika pavadīšanu.