Mārupes novads: "Cat Care Community"

11068415 809851179093763 8118781960156428623 nDarbības teritorija: Latvija
Dibināšanas gads: 2015
Reģistrācijas Nr: 40008240732
Adrese: Zemturu iela 18-42, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167
Vadītāja: Anastasija Jahova, tel. 22346437, e-pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Twitter konts: https://twitter.com/catcarecom
Facebook konts: https://www.facebook.com/catcarecommunityBiedrība "Cat Care Community" oficiāli dibināta 2015.gada jūlijā, bet kopš 2015.gada aprīļa jau darbojusies, kā blogs sociālajā tīklā facebook.com. Biedrībai ir 2 biedri. Organizācija aktīvi darbojas visā Latvijas teritorijā.

catcaree5Biedrības darbības mērķis: veicināt dzīvnieku, it īpašu kaķu, aizsardzību un glābšanu.

Biedrības galvenās darbības jomas:  ielas dzīvnieki, palīdzība tiem, kā arī un jaunieši, un bērni un visas interesējošās personās šajā jomā.

Biedrībai izveidojusies veiksmīga sadarbība ar NVO no citiem novadiem, kas pagaidām notiek elektroniskā veidā - konsultācijas vai informācijas izplatīšana internetā, bet biedrība plāno meklēt sadarbības partnerus ar kuriem kopīgi  varētu organizēt dažādus pasākumus.catcaree4Biedrībai ir izveidots blogs sociālajā tīklā facebook.com un darbojas jau 5 mēnešus darbojas blogs Facebook lapā. Uz doto brīdi blogam jau ir 1841 sekotāju. Biedrība publicējusi vairāk nekā 100 sludinājumu par kaķiem, kuriem nepieciešama palīdzība, 38 stāstus par kaķu aprūpi un 10 par organizācijām, veterināra klīnikām un kaķu kafejnīcām.
catcaree6Biedrība šobrīd strādā pie projekta, kura mērķis ir izveidot interneta mājas lapu, kuras mērķis ir veidot vienoto bāzi, kur būtu iespējams redzēt sludinājumus par kaķiem, kuriem nepieciešamas mājas vai palīdzība, kā arī palasīt interesentus stāstus vai informāciju par kaķu aprūpi. Pagaidām biedrība izmanto bezmaksas platformu, lai veidotu mājas lapu. Šobrīd finansējums konkrētajam projektam tiek gūts no  ziedojumiem un personīgajiem līdzekļiem.

Biedrība uzsākusi darbību pie projekta "Starta komplekti", kurš šobrīd atrodas izstrādes procesā - starta komplekti, kā neliels komplekts, kura sastāvā būtu pašas nepieciešamākās lietas kaķēniem/kaķiem, kā arī bukleti, kur  atrast svarīgo informāciju par palīdzības sniegšanu , kā arī adopcijas līgumu ar sekojošo obligāto kaķu kastrāciju/sterilizāciju. Šī projekta izstrādes ietvaros biedrība lūdz sniegt savu viedokli, aizpildot aptaujas anketu, aks atrodama ŠEIT