Brocēnu novads: ''Gaiķu varavīksne''

Darbības teritorija: Gaiķu pagasts, Brocēnu novads
Dibināšanas gads: 2007
Reģistrācijas Nr: 40008118406
Adrese: Gaiķu pamatskola, Gaiķu pagasts, Brocēnu novads, LV 3873
Vadītāja: Daina Zariņa, tel.29194894, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Citi kontakti: Dzintra Bērtulsone, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Citi kontakti: Iveta Reinvalde, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

2007.g. Brocēnos izveidojās biedrība "Radošo sieviešu un meiteņu klubs "Gaidas", kura darbojās līdz 2014. gada pavasarim. Mainoties dažādiem apstākļiem, biedrība pārtrauca savu darbību un iesākās likvidācijas process. Tomēr ar citu valdi, adresi un nosaukumu biedrība, no 2015. gada 24. aprīli, turpina savu darbību, bet šoreiz kā "Gaiķu varavīksne" ar mājvietu Gaiķu pamatskolā.

Biedrība ''Gaiķu varavīksne'' dibināta 2007. gadā ar mērķi - izglītības, kultūras, sporta, vides, veselības kultūrmantojuma un sociālajā  jomā atbalstāmo aktivitāšu īstenošana un veicināšana Gaiķu pagastā. Biedrībai ir 6 biedri.

Biedrībai pagaidām nav izveidojusies sadarbība ar citām organizācijām, NVO, uzņēmumiem vai pašvaldību, kā vēstī biedrības vadītāja, tad pagaidām biedrība iztikusi pašu spēkiem, bet sadarbībai ir atvērti.

Biedrībai vēl nav pieredze projektu īstenošanā, bet šobrīd izvērtēšanas procesā atrodas 2 Brocēnu novada pašvaldībai iesniegtie projekti izsludinātajam projektu konkursam.

Biedrība aicina Gaiķu pagasta iedzīvotājus darboties biedrībā un kopīgi organizēt aktivitātes, kas būs pieejamas ikvienam Gaiķu pagasta iedzīvotājam.