Aizputes novads: Invalīdu biedrība ''Cerība''

Darbības teritorija: Aizputes novads
Dibināšanas gads: 2005
Reģistrācijas Nr: 50008093621
Adrese: Pasta iela 2, Aizpute, Aizputes nov
Vadītājs: Arnolds Priedols, tel. 26780111, e-pats: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Citi kontakti: Gatis Priedols Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , mob. 28293910

Invalīdu biedrība ''Cerība'' dibināta 2005. gadā, bet neoficiāli, kā interešu un līdzīgi domājošo grupa darbojas jau no 1990. gada. Biedrībai ir 70 biedri.

Biedrības darbības mērķis: sniegt atbalstu Aizputes novada invalīdiem. Veicināt invalīdu integrāciju sabiedrībā, sniedzot informāciju par izglītības iespējām, nodarbinātības iespējām kā arī sadarbībā ar pašvaldību organizē dažādus pasākumus, iesaistot biedrības apmeklētājus.

Biedrības darbības jomas: darbs ar cilvēkiem ar invaliditāti, ka arī viņu ģimeni un draugiem

invalidu biedriba ceriba1Biedrība organizē dažāda veida apmācības, biedru kopīgo vingrošanu, kopīgas ekskursijas, svētku svinēšanu.

Biedrība piedāva iespēju
biedrības telpas izmērīt asinspiedienu, noteikt cukura līmeni asisnīs.  Dažādu īstenoto projektu ietvaros biedrība ieguvusi jaunu aprīkojumu un arī to šobrīd spēj piedāvāt saviem biedriem -  ir iespēja izmantot trenažieri, kā arī nūjošanas komplektu, lai aktīvak pavadītu savu ikdienu, sportojot viens vai kopā ar domu biedriem.

biedriba ceriba2

Biedrība veiksmīgi sadarbojas ar citām organizācijām
 organizējot kopīgus pasākumus.

Izveidojusies sadarbība ar pašvaldību
, kura sniedz savu atbalstu nodrosinot telpas un sedzot visus maksājumus, kas ar tām saistīti. Biedríba sadarbojas arí ar citu novadu NVO, ka arí dažādiem uzņēmējiem.
projekti1


Biedrība īstenojusi Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai ( ELFLA)  atbalstītu projektu
, kura mērķis bija palīdzēt veselības, sociālo, kultūras jautājumu risināšanā pilnveidot, dažādot un padarīt interesantāku invalīda, pensionāra dzīvesveidu un ikdienu. Projekta rezultátá tika iegādāti trenažieri, nūjošanas nūjas, inventārs vingrošanai.

projekti2Biedrība īstenojusi Ziedot.lv projektu konkursa a atbalstītu projektu, kura ietvaros iegādāta masāžas kušete, saņemti masāžas pakalpojumi.

Arī 2015. gadā biedrība guvusi atbalstu Ziedot.lv projektu konkursā un apstiprinātā projekta ietvaros paredzēts lekcijas par veselīgu dzīvesveidu un divi pieredzes braucieni ciemos pie citām invalīdu organizācijām.