Aizputes novads: ''Sporta klubs RAMOmotorsport''

logo RAMODarbības teritorija: Aizputes novads
Dibināšanas gads: 2009
Reģistrācijas Nr.: 40008145226
Adrese: ''Rūķīši", Cīrava, Aizputes nov.
Vadītājs: Uldis Zaharāns, tel. 29397995, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Facebook profilshttps://www.facebook.com/RAMOMOTORSPORT/timeline

Biedrība ''Sporta klubs RAMOmotorsport’’ ir dibināta 2009.gada 25.augustā.  Biedrībai ir 12 juridiskie biedri. Biedrība darbojas, lai attīstītu tehniskos sporta veidus Aizputes novadā.

RAMO bildeBiedrība par sevi saka: ‘’Mūsu lauciņš ir tehniskie sporta veidi - motokross un auto rallijs Latvijā. Katru gadu organizējam Aizputē Latvijas čempionātu motokrosā 1. posmu, kā arī, iknedēļas treniņus. Viens no biedrības biedriem ir vairākkārtējs Latvijas čempions minirallijā, kurš attiecīgi organizē ikmēnešu treniņus auto rallistiem un apmāca jauno paaudzi rallijbraukšanā.’’

Biedrības darbības jomas: motokross un autosports, kur darbojas gan bērni, jaunieši, seniori, cilvēki ar īpašām vajadzībām un reizē arī izglītojošas nodarbības piesaistot attiecīgus speciālistus.


55338Biedrības darbības mērķi: 
2. veselīgas atpūtas pasākumu organizēšana fizisko un garīgo darbspēju atjaunošanai un paaugstināšanai;
4. nodrošināt pieejamu vidi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām autosporta sacensībās
8. piesaistīt jaunatni motosportam, izglītot jaunatni tehniskajos sporta veidos;
11. sacensību un treniņu organizēšana;
12. atbalstīt motosporta entuziastus;13. rast vidi apmācību un treniņu norisei;
14. organizēt un nodrošināt biedrības komandas un pārstāvju piedalīšanos dažāda ranga motosporta un autosporta sacensībās Latvijā un ārpus tās


Biedrība šobrīd nav sadarbojusies
ar citām biedrībām un pašvaldību, pagaidās biedrība iztikusi saviem spēkiem, bet nākotnē vēlas atrast domubiedrus un iesaistīties kopīgos projektos, jo līdz šim nevienu projektu biedrību nav īstenojusi.