Saldus novads: ''Zaļie spārni''

Darbības teritorija: Saldus novads
Dibināšanas gads: 2011.
Reģistrācijas Nr.: 40008171943
Adrese: Kalna iela 17, Saldus, LV - 3801
Vadītājs: Ginta Kožokaru, tel. 20087844, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Biedrība ''Zaļie spārni'' dibināta 2011. gadā, Saldū. Biedrībai ir 3 juridiskie biedri.

Biedrības darbības mēķi:
1. Sabiedrības, īpaši bērnu un jauniešu izglītošana un audzināšana par Latvijas dabas daudzveidību un vides aizsardzību, tās bioloģiskās daudzveidības un ilgtspējības nodrošināšana.
2. Informēt sabiedrību, it īpaši bērnus un jauniešus par lauku vides un ainavas saglabāšanu, lauksaimniecību, zivsaimniecību, mežsaimniecību, dabas resursu ieguvi, bioloģisko lauksaimniecību, kultūras tradīcijām ar aktīvās atpūtas, semināru, ekskursiju, sporta un māksliniecisko aktivitāšu palīdzību;
3. Videi draudzīga tūrisma attīstīšana un popularizēšana, sacensību organizēšana;
4. Meklēt sadarbības iespējas ar līdzīgām Latvijas un ārvalstu organizācijām, iegūt un popularizēt pieredzi, piedaloties starptautiskajās konferencēs, semināros, izstrādājot un realizējot sadarbības projektus;
5. Organizēt un atbalstīt dažāda veida seminārus, kursus un projektus vides izglītībā; 6. Veicināt daudzveidīgas, lietderīgas un radošas brīvā laika pavadīšana iespējas izglītības, kultūras, sporta un vides jomā.

Biedrības darbības jomas: jaunieši, bezdarbnieki, sportisti, jebkuri cilvēki, kas vēlas sasniegt vairāk.

Biedrība regulāri organizē motivācijas un koučinga treniņus, pasākumus gimenei, kā, piemēram, projekta ''Supermamma 2014'' ietvaros rīkoto konkursu.

Biedrība aktīvi iesaistās dažādu pasākumu, forumu organizēšanā, kā palīgi, piedalās semināros, mācībās un ir sabiedriski aktīva organizācija.

Biedrībai izveidojusies veiksmīga sadarbība ar skolām, NVO, neformālām grupām, individuāliem klientiem organizējot motivācijas un koučinga treniņus.

supermamma2014. gadā biedrība īstenojusi projektu ''Supermamma 2014'', kas bija konkurss Saldus un Brocēnu novada mammām pašapziņas celšanai un savu resursu apzināšanai. Konkurss notika 14. decembrī, Saldus mūzikas un mākslas skolā un tajā piedalījās dažāda vecuma mammas no Saldus un Brocēnu novadiem. Konkurss izvērties par pozitīvu vakaru visai ģimenei, ko paspilgtinājuši konkursi un aktivitātes skatītājiem.