Kuldīgas novads: ''Piektdienis''

Darbības teritorija: Kuldīgas novads, Kuldīga
Dibināšanas gads: 2014
Reģistrācijas Nr.: 40008223450
Adrese:  Piltenes iela 25, Kuldīga, LV-3301
Vadītāja: Daiga Strupule -  Buka, tel. 29433509
Citi kontakti: Gunta Upesdegle, tel.29520243, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Biedrība ''Piektdienis'' dibināta 2014. gada aprīļa mēnesī, piektdienā, Kuldīgā. Biedību izveidojušas V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas skolotājas.

Biedrības darbības mērķi: 
1. veicināt mācību programmas un audzināšanas darba pilnveidošanu un attīstību;
2. nodrošināt un atbalstīt skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanu;
3. veidot partnerattiecības.

Biedrība „Piektdienis” sākusi aktīvu darbību pie Zaļās klases projekta īstenošanas. Zaļās klases projektu ģimnāzisti prezentējuši valsts līmenī, t.i.,piedaloties Radošās darbības nedēļā radi! 2014 Rīgā. Šī projekta ietvaros nostiprinājusies sadarbība ar V. Plūdoņa Kuldīgas ģimnāziju, finansiāli atbalstot arhitektu darbu pie Zaļās klases skices (stāva un fasādes plāna) un tāmes izstrādes.

Ar projekta video materiālu iespējams iepazīties ŠEIT 

DSC027302014. gadā biedrība piedalījusies Kurzemes NVO atbalsta centra administrētajā LR Kultūras ministrijas finansētajā projektu konkursā Kurzemes biedrībām un nodibinājumiem pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā „Iesaisties Kurzemē!” un ieguvusi finansējumu projektam ''Viss ir tavās rokās'', kura ietvaros norisinājās 3 dažādi semināri par tādām tēmām, ka ''piederība un godprātība'', kā arī ''atbildība''. Projekta ietvaros jaunieši tikās ar profesionāliem lektoriem, piedalījās radošās aktivitātēs, lomu spēlēs.

Darisim-pasi2014. gadā biedrība piedalījusies Kuldīgas novada pašvaldības projektu konkursā „DARĪSIM PAŠI” un saņēmusi līdzfinansējumu šķēršļu joslas ''Dzīves līdzsvaram'' izbūvei skolas teritorijā. Projekta ietvaros ģimnāzijas stadionā tiks uzstādīti vingrošanas rīki. Biedrības īstenotā projekta ''Viss ir tavās rokās'' projekta apraksts apskatāms
ŠEIT