Rucavas novads: Dzīvnieku aizsardzības biedrība ''LIBERTA''

2014-liberta logoDarbības teritorija: Latvija
Dibināšanas gads: 2014.
Reģistrācijas Nr.: 40008222864
Juridiskā adrese: "Smiltnieki", Rucavas pagasts, Rucavas novads
Faktiskā adrese: Celtnieku iela 19, Liepāja, LV-3401;
Vadītāja: Ildze Leimante, tālr.nr. 20333571
Sociālajos tīklos: www.draugiem.lv/dzabliberta

Biedrība ''Dzīvnieku aizsardzības biedrība ''LIBERTA'' dibināta 2014. gadā, Rucavas novadā, Rucavā ar darbības mērķi - nodrošināt palīdzības sniegšanu dzīvniekiem un cilvēku izglītošanu par dzīvnieku turēšanu.
Biedrībā šobrīd aktīvi darbojas 6 biedri.


Biedrības pirmais uzdevums ir sniegt palīdzību dzīvniekiem,
kuri palikuši bez saimniekiem, ir slimi vai traumēti, un veicināt jaunu saimnieku meklēšanu un veiksmīgu dzīvnieku ārstēšanu. Biedrība darbojas arī, lai izglītot cilvēkus, kuri vēlas savā apgādniecībā paņemt kādu dzīvnieciņu, tādēļ biedrība organizē seminārus, pasākumus, saietus stāstot par to, kā rūpēties par dzīvniekiem, par dzīvnieku kopšanu un kā kopā ar ģimeni iespējams palīdzēt dzīvniekiem. Kā tik pat svarīgs biedrības uzdevums un tajā pašā viens no sasniedzamajiem mērķiem ir izveidot dzīvnieku aprūpes māju, kur sniegt dzīvniekiem nepieciešamos pakalpojumus un rehabilitāciju.

Biedrība sadarbojas gan ar Latvijas organizācijām, kā, piemēram ,'' Dzīvnieku brīvība'', sadarbība tiek veidota arī ar ārzemju dzīvnieku aizsardzības organizācijām.

2014. gada oktobrī biedrība veiksmīgi uzsākusi biedrības ''LIBERTA" bibliotēkas par dzīvniekiem veidošanu. Ikviens tiek laipni aicināts iesaistīties bibliotēkas veidošanā ziedojot grāmatas, žurnālus vai atbalstīt finansiāli, lai būtu iespējams iegādāties jaunas grāmatas bibliotēkas papildināšanai.

03 pret kazokiem kopbilde 1Biedrība piedalījusies dzīvnieku aizsardzībai veltītā protestu akcijā ''Latvija pret zvēraudzēšanu'' . Protesta akcija «Latvija pret zvēraudzētavām» pievienojās visā pasaulē notiekošajam novembra akcijām pret zvēraudzēšanas nozari. Protests, kuraa laikā tā dalībnieki ar gāzmaskām galvās atgādināja par kažokzvēriem, kas Latvijā pakļauti mokpilnai eksistencei zvēraudzētavās un nogalināti nežēlīgas greznības vārdā. Gāzmaskas protestā izvēlētas, lai atgādinātu par dzīvnieku masu slepkavībām gāzes kamerās un aicinātu uz pārmaiņām līdzcietības virzienā.Picture5Biedrība ''LIBERTA'' pievienojusies petīcijai pret dzīvnieku izmantošanu cirkā, kā arī petīcijai ''Greenpeace'' par bitēm un ekoloģisku lauksaimniecību.

Ar biedrības prezentāciju iespējams iepazīties ŠEIT
Biedrības sociālo tīklu profils apskatāms ŠEIT