NVO

Es esmu, es varu

Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „Nevalstisko organizāciju projektu programma" projekts (līguma nr. 2013.EEZ/PP/1/MIC/067/027)

Es esmu, es varu (par projektu LV)                               I am, I can (about project ENG)
     

Jaunieši Lietuvā iegūst jaunus draugus un idejas sadarbībai

Vīzija par Jauniešu māju Talsos, ērmriteņu darbnīca un dažādi iespējami kopīgi projekti. Tās ir tikai dažas no idejām, ko jaunieši minēja kā lielākos ieguvumus no biedrības "Kurzemes NVO atbalsta centrs" organizētā pieredzes apmaiņas brauciena pa Latviju un Lietuvu, kurā devās no 17. līdz 19. aprīlim.  

pub

Pieredzes apmaiņas brauciena pirmajā dienā jaunieši apciemoja Ventspils jauniešu domi, kur jaunieši nupat no pašvaldības ieguvuši divstāvu ēku Jauniešu mājas izveidei pilsētas centrā.  Pāvilostas biedrībā "No idejas līdz attīstībai" jaunieši stāstīja par aktivitātēm un demonstrēja veidotos video un sapņu ķērājus.

Lasīt tālāk: Jaunieši Lietuvā iegūst jaunus draugus un idejas sadarbībai

Noslēgušās uzņēmējdarbības iepazīšanas apmācības "NO IDEJAS LĪDZ REALIZĀCIJAI"

DSC 0070 mNoslēgušās Kurzemes NVO atbalsta centra organizētās uzņēmējdarbības iepazīšanas apmācības jauniešiem Talsos "No idejas līdz realizācijai", kurās piedalījās 18 dalībnieki no 17-34 gadu vecumam!

Izsludinot apmācības, tika pieņemts, ka vislielākā interese būs 18-25 gadus veciem jauniešiem, kuri vēlētos saprast, ar ko vēlas saistīt savu karjeru, taču realitātē vislielākā interese bija tieši 25-30 gadus veciem jauniešiem. Kā atzīst viena no dalībniecēm Dace Zērne, šīs apmācības ir lietderīgas cilvēkiem, kuri jau ir guvuši savu dzīves pieredzi, izmēģinājuši dažādas darbības jomas un ir sapratuši, ka vēlas strādāt pie savu ideju īstenošanas.

Lasīt tālāk: Noslēgušās uzņēmējdarbības iepazīšanas apmācības "NO IDEJAS LĪDZ REALIZĀCIJAI"

Profesiju iepazīšana un karjeras konsultācijas jauniešiem Talsu novadā

plakats aprilisKurzemes NVO atbalsta centrs aicina jauniešus līdz 30 gadu vecumam (vai kas sirdī jauni!) iepazīt dažādas profesijas Talsu novada uzņēmumos, kā arī saņemt karjeras konsultācijas BEZ MAKSAS!

Pieteikšanās līdz 7. aprīlim http://ej.uz/karjerai.

Lasīt tālāk: Profesiju iepazīšana un karjeras konsultācijas jauniešiem Talsu novadā

No idejas līdz realizācijai: 1 diena

14.martā notika pirmā Kurzemes NVO atbalsta centra organizētā Talsu novada jauniešu uzņēmējdarbības apmācību "NO IDEJAS LĪDZ REALIZĀCIJAI" nodarbība ar Valdi Avotiņu - "Kur rodas veiksmīgas biznesa idejas un kā tās radīt arī man?". Apmācībām pieteicās 25 jaunieši ar vidējo vecumu - 27 gadi. Visus foto no apmācībām skatīt ŠEIT.

DSC 0039m

Vai uzņēmējdarbība ir Tava joma?

banerisKurzemes NVO atbalsta centrs aicina Talsu novada jauniešus līdz 30.g.v.  apzināties savas iespējas būt aktīviem uzņēmējdarbībā un pieteikties  4 nodarbību apmācībām "NO IDEJAS LĪDZ REALIZĀCIJAI" 14., 21., 28. martā un 4.aprīlī! 

Apmācību programma:http://ej.uz/programa
Pieteikšanās līdz 9.martam:ej.uz/macibas_uznemeji

Jautājumiem: Inese, m.t. 29811722, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīt tālāk: Vai uzņēmējdarbība ir Tava joma?

Talsu novada jaunieši rada projektu idejas un apgūst projektu rakstīšanas prasmes

LecIeksa 600No 24.-25. janvārim Talsu novada mācību centrā „Mežamāja” notika Kurzemes NVO atbalsta centra rīkotās apmācības Talsu novada jauniešiem projektu rakstīšanā „Lec iekšā!”.

Apmācībās piedalījās jaunieši vecumā līdz 29 gadiem. Kopumā apmācību laikā tika radītas 18 reālas projektu idejas, no kurām četras tika izstrādātas detalizēti ar mērķi sagatavot tās iesniegšanai Talsu novada pašvaldības finansētajā Talsu novada jauniešu iniciatīvu konkursā. Pagājušajā gadā šāds konkurss Talsu novadā notika pirmo reizi un šogad tiek gaidīts tā turpinājums. Kurzemes NVO atbalsta centrs cer, ka vismaz šīs četras izstrādātās idejas tiks iesniegtas šajā konkursā un īstenotas un nepaliks tikai ideju līmenī.

Lasīt tālāk: Talsu novada jaunieši rada projektu idejas un apgūst projektu rakstīšanas prasmes