NVO

Piedāvājam gan klātienes, gan izbraukuma bezmaksas un maksas apmācības NVO visā Kurzemē. Izbraukuma mācību semināros dodamies, ja ir vismaz 8 cilvēku grupa. Sadarbībā ar vieslektoriem, organizējam arī mācības par citām tēmām. Mūsu kontaktinformācija  saziņai.

Mūsu mācību semināru tēmas:

 • Projektu rakstīšanas domāšana un izpratne
  Teorija, prakse. Apmācības var ilgt sākotno dažām stundām līdz pat 3 dienu apmācībām.
 • Kas ir biedrība. Kā to dibināt/likvidēt 
  informatīvs seminārs ar praktiskiem padomiem un paraugiem, kas ir biedrība, kad to nepeiciešams reģistrēt, kā to izdarīt un kā likvidēt
 • Sabiedriskā labuma statuss un ziedojumu piesaiste 
  informatīvs seminārs par viss par un pa sabiedriskā labuma statusu - kā to iegūt, kādas ir atskaites, kā piesaistīt ziedojumus un tod noformēt
 • "NVO vadītāja ABC" 
  Semināra laikā tiek koncentrētā veidā aplūkoti juridisko, lietvedības un sabiedrisko attiecību pamati. Seminārs balstīts uz praktiskiem piemēriem, biežāk pieļauto kļūdu un mītu apskatiem, konkrētiem padomiem. 
  Apskatītas tādas tēmas kā NVO saimneiciskās darbības regulējums, Sabiedriskā labuma statusa iegūšana, atskaitīšanās process, Personas datu aizsardzība, Dokumentu iesiešanas proecess, Paraksttiesīgās personas, to tiesību aizstāšana, Obligātie rekvizīti, to izvietojums un dienesta atzīmes uz dokumentiem. Organizācijas tēls un vizuālā identitāte, Sociālo tīklu pielietojums NVO darbā, Preses relīzes sagatavošanas principi
 • Lietvedības principi NVO
  viss, kas nepieciešams, lai korekti organizētu lietvedību
 • NVO juridisko zināšanu pamatportfelis
  pamatzināšanas korektai NVO vadībai
 • Laika un darbu plānošana
  Lai uzzinātu, kā visu paspēt laikā un pašam "nesadegt". Seminārs iekļauj praktisku līdzdarbošanos.
 • Noderīgi bezmaksas  Interneta rīki NVO darbā 
  Informācija par dažādiem Interneta rīkiem, kas var būt noderīgi Jūsu NVO darba organizēšanā. Ja pieejami datori, rīki tiek praktiski izmēģināti. Atkarībā no nodarbības ilguma un vēlmēm, tiek apskatīti laika plānošanas rīki (doodle, timeanddate.com), bezmaksas interneta aptauju veidošanas rīki, bezmaksas failu pārsūtīšanas un glabāšanas rīki (onedrive, google drive, dropbox, failiem.lv), bezmaksasattēlu glabāšanas vietnes, u.c.
 • E-pasta mārketinga iespējas
  Kā izsūtīt vizuāli glīti noformētas ziņu lapas/piedāvājumus saviem biedriem un interesentiem un uzzināt, kas tās ir apskatījis. Tiek aplūkots bezmaksas risinājums MailChimp (angļu valodas vide) un maksas risinājums Mailigen (latv.val. vide). Iespējama arī praktiska ziņu lapas izveide un nosūtīšana, sagataves izveide turpmākai izmantošanai.
 • Kā izveidot video un ievietot youtube? 
  kā soli pa solim ar esošiem bezmaksas video rīkiem "salikt" kopā vienkāršu video un tad to ievietot youtube. Kā video no youtube ievietot jau esošā mājas lapā.
 • Sociālo tīklu iespējas NVO darba popularizēšanai
 • Ieskats populārāko sociālo tīklu iespējās, mērķgrupā, statistikas rādītājos. Ppadomi, kā komunicēt sociālajos tīklos un kā veidot saturu. Nodarbība var tikt apvienota ar praktisku darbošanos, veidojot facebook vai draugiem.lv lapu.